Range Rover Sport'la Maceranın Tadına Doyamıyoruz

Bazı insanlar hayatları boyunca kendi sınırlarını zorlarlar. Yeni keşiflerde bulunmak için hiçbir zaman tereddüt etmezler. Yolculuk için bir şeyi öngörmezler, onlar için maceranın kokusu çoktan havadadır. Bear Grylls, Ewan McGregor ve Tom Cruise gibi macera meraklısı erkekler için önemli olan kullandıkları araçların güvenilebilir ve yüksek performanslı olmasıdır. İşte karşınızda bunu sağlayan araç yeni Range Rover Sport. Şimdi yeni nesil 240 BG 2.0 litre Ingenium Dizel motor seçeneği ile.

16 Mart 2017

17-03/03/range.png

Range Rover Sport

Korkusuz ve sınırsız erkeklerin çok iyi bildiği tadına doyulamaz macera heyecanını keşfedin:

Bear Grylls: Macera denince akla ilk gelen erkeklerden biri olan Bear korkusuzluğun sembolü oldu. Dünyanın neresine gitse hayatta kalmanın bir yolunu bulan Bear için hayat cesurca ve sonuna kadar yaşanması gereken bir macera. 

17-03/03/gettyimages-499822628.jpg

Bear Grylls'in programına Barack Obama bile konuk oluyor

Dünyada macera denince ilk akla gelen isimlerden biri olan Grylls, Land Rover'ın "Daha da Ötesi" mottosuyla birebir örtüşüyor. Everest Dağı'na tırmanmış bir maceraperest olması da bunun kanıtı niteliğinde.

17-03/14/b.jpg

Land Rover'ın global marka elçisi Bear Grylls.

Ewan McGregor: Ünlü İskoçyalı oyuncu Ewan McGregor "Long Way Round" adlı mini televizyon serisinde motosikleti ile 31,000 km'lik yolculuklarını izleyenlerle paylaştı her türlü zorluğa ve kıtlığa göğüs gerdi. 

17-03/03/gettyimages-75961867.jpg

Ewan McGregor'un "Long Way Round" yolculuğundan bir görüntü

 

Tom Cruise: Bütün "Mission Impossible" filmlerinde oynamış ünlü oyuncu motosiklete ve uçaklara olan merakı ile filmlerdeki adrenalini gerçek hayata taşımayı sevenlerden. "Edge of Tomorrow" filminde ise onu Range Rover ile birlikte görüyoruz.

17-03/09/tom.jpg

1994'ten beri pilot lisansına sahip olan Tom Cruise uçmayı sevenlerden

Hayatı maceralarla dolu dolu yaşamak isteyenler için Range Rover Sport:

17-03/09/soli.jpg

Arazi performansında iddialı Range Rover Sport’un performansı dünyanın en donanımlı araçlarının test edildiği 1948’den beri aktif olan 13 farklı parkura sahip SoliHull yerleşkesinde test edildi.

Bu parkurun bir benzerini de uluslararası standartlarda oluşturulan Land Rover Experience Istanbul’da deneyimleyebilmeniz mümkün. Kemer Golf & Country Club’ta geniş bir arazi üzerine kurulu tesiste, araçları çok çeşitli zeminlerde test ederken, sürüş becerilerinizi geliştirebilir ve Land Rover’ın her türlü arazide sunduğu üstün yeteneklere şahit olabilirsiniz.

Yapılan testler sonucu hem yolda hem de arazide sınıf lideri performans sergileyen Range Rover Sport’u Mart ayından itibaren yeni nesil 240 BG 2.0 litre Ingenium Dizel motor seçeneği ile ile satın almak da mümkün.

 

 


Hennessey’in Goliath Kiti GMC Sierra’yı Şahlandırıyor

OTOMOBİL | Hennessey’in Goliath Kiti GMC Sierra’yı Şahlandırıyor

2020’nin En İyi Elektrikli Otomobilleri

OTOMOBİL | 2020’nin En İyi Elektrikli Otomobilleri

Lamborghini Huracán Yeniden Aramızda!

OTOMOBİL | Lamborghini Huracán Yeniden Aramızda!

Sinema Tarihinin İkonik Otomobilleri

OTOMOBİL | Sinema Tarihinin İkonik Otomobilleri

Merakla Beklediğimiz 5 Otomobil

OTOMOBİL | Merakla Beklediğimiz 5 Otomobil

Geçmişe Doğru, Son Sürat

OTOMOBİL | Geçmişe Doğru, Son Sürat

Daha Fazla Göster