Tom Cruise 60 Yaşında Hollywood’un En İyi Giyinen Kıdemlisi
Stil

Tom Cruise 60 Yaşında Hollywood’un En İyi Giyinen Kıdemlisi

Top Gun: Maverick’in yıldızı 60 yaşında ve etkileyici imajlarla karşımızda. İşte Tom Cruise stili.

Altmışıncı doğumgününü kısa süre önce kutlayan Tom Cruise stil sahnesinde hala parıyor. Aktörün rekorlar kıran filmi Top Gun:Maverick basın turunu bir düşünelim. Spor salonunun yolunu unutmamış olan biri olarak ikinci baharını yaşayan sportif bir adamın nasıl iyi giyinebileceğini gösteriyor. Örneğin Jeff Goldblum çok daha dikkat çekici kılıklar seçer, fakat Cruise daha sade kıyafetlerin adamıdır. Mesela jilet gibi Brioni takımlar, ya da biraz gösteriş gerekirse kadife dokulu bir Tom Ford polo yaka…

Cruise’un giydiklerinin yakışması sürpriz değil. İlk rolünü 1981'deki Endless Love'da kaptı, ancak genç Joel Goodson'ı oynadığı Risky Business'ın yayınlanmasına kadar, aktör için işler gerçekten çok çok iyi değildi. Bu çığır açan rolün ardından, Seksenler ve Doksanlar boyunca Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio gibileriyle birlikte dönemin en büyük yıldızlarından biriydi. Ayrıca, çarpıcı deri ceketler, ultra kısa şortlar ve aşırı dar tişörtler, salaş takımların altına giyilen jazzy gömlekler ve genellikle tuhaf bolo kravattan oluşan cüretkar ama ulaşılabilir stiliyle de tanınıyordu.

Bu kez Cruise’un yakın dönem stil seçimlerini kutlamak ve bir sonraki gardırop seçimlerinize ilham yaratmak için buradayız. 

İZLE
Yılın Stil Sahibi Adamı: Murat Tamgüç
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası