Stil

Jeff Goldblum Parlak Pantolonların Geçiş Törenini Tek Başına Düzenliyor

Jurassic World: Dominium'un yıldızının favori bir stil seçimi var.

Jeff Goldblum

Jeff Goldblum giyinip kuşanmayı seviyor. Özellikle son yıllarda, o güzel bol kesim baskılı gömlekler, beyaz kot pantolonlar, harika botlar ve deri ceketler... Fakat son Jurassic Park filminin basın turu için Goldblum yeni bir şeyler deniyor: parlak pantolonlar. 

Jeff Goldblum

Parıldayan pantolon partisi bu hafta başlarında gişe rekorları kıran filmin Los Angeles galasında başladı. Goldblum, açık turkuaz gölgeli bir pantolon giydi ve eşit derecede parlak bir gömleğin sadece yakasını gösterip şık bir kruvaze blazer ile tamamladı. İki gün sonra, Goldblum New York'taydı ve bu kez bir değil iki pantolon vardı. Tek bir günde, onu hem siyah hem de beyaz parıldayan pantolonlalarla gördük: Birincisi havadar uzun kollu bir kamp yaka gömlekle, ikincisi ise 90'lardan ilham alan bir uzun kollunun altındaydı. Bunların Prada'nın imzası olan naylon mu yoksa daha görkemli bir şey mi olduğunu söylemek zor. (Prada'nın Goldblum'un katıldığı defilede işlenmiş ipek giydirdiği göz önüne alındığında, burada gördüğümüz şeyin markaya ait olduğu tahmin edilebilir. Her halükarda, parıldayan ipek, Goldblum'un kumaş formundaki kimliği gibi hissettiriyor.) Ve elbette, hepsi sevgili Jacques Marie Mage gözlüklerle tamamlanıyordu. 

Jeff Goldblum

Goldblum hiçbir zaman gösterişli malzemelerden çekinen biri olmadı. Her renk kadife takımları sever ve payetleri stil oyununa dahil eder. Ancak parlak, gösterişli pantolonlar meceraperest stil kaşifimiz için için yeni bir alan gibi geliyor - ve Goldblum'un yeni bölgeleri keşfetmeyi sevdiğine inansanız iyi olur.

GQ US

İZLE
Ezgi Karayel ile Minimal Avangarttan Serbest Düşüşe
İLGİLİ İÇERİKLER Jeff Goldblum prada moda
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası