Calvin Klein Online Alışveriş Sitesi Türkiye'de Açıldı
Güncel

Calvin Klein Online Alışveriş Sitesi Türkiye'de Açıldı

O çok istediğiniz Calvin Klein ürünü artık direkt olarak, markanın kendi çevrim içi satış platformundan satın alınabilecek. Klasik iç giyim ürünlerinden, en Amerikan denim ürünlerine tek adres tr.calvinklein.com

Calvin Klein Türkiye'deki yeni e-ticaret platformunu duyurdu.tr.calvinklein.comsitesi, markanın modern ve kapsayıcı iç giyim, giyim ve aksesuar kategorileriyle tüketici erişimini artırmayı hedefliyor. Marka globalde yarattığı kendini ifade etmeyi teşvik etme misyonunu, tr.calvinklein.com’da yansıtacak.

Calvin Klein Online

İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonu, Calvin Klein, Calvin Klein Jeans ve Calvin Klein Underwear, aksesuar ve ayakkabı dahil olmak üzere markanın dünyasındaki tüm ürünleretr.calvinklein.com'dan ulaşılabiliyor. Koleksiyon, Calvin Klein'ın ikonik geçmişini yeniden yorumlayarak klasik parçalarını yeni oranlar, silüetler ve renklerle sunuyor. Calvin Klein’ın bu yaklaşımı kolektif bireyselliğin bir kutlaması olarak yansıyor. Calvin Klein, herkesin kendi tarzını yansıtabileceği, stillerini baştan yaratarak kişiselleştirebileceği evrensel bir seçki sunuyor.

 Calvin Klein Online

İZLE
The Original Sexy - Calvin Klein Underwear
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası