Stil

Calvin Klein ve Palace Skateboards Hype Cennetinde Kusursuz Bir Eşleşme

Palace Skateboards bir sonraki iş birliği için Calvin Klein'ı seçti. Hayranlar heyecanlı.

Calvin Klein Palace

Palace Skateboards, iş birliklerine yabancı değil. Marka 2009 yılında Lev Tanju tarafından kurulduğundan bu yana Adidas Originals, Reebok, Rapha, Moschino, Polo Ralph Lauren, Arc'teryx, Umbro, Kickers, Evisu ve Happy Mondays gibi markalarla ortaklık kurdu. Vay canına listeye bak!

İngiliz firma en son ilişkisi için de 54 yaşındaki Amerikan süper markası Calvin Klein'ı seçti. Ortaklık ilk kez bu hafta sonu, Palace Triferg (Noughties'te Fergus Purcell tarafından tasarlanan üçgen motif) ve Klein'ın logosunun New York City'deki reklam panolarında ortaya çıktı.

Ardından, PVH Corp'ua ait Palace ve Klein, bir teaser videosu yayınladı. NYC ve Londra'da çekilen filmde Dame Joan Collins ve Pet Shop çocukları gibi İngiliz ikonlarının yanı sıra Amerikan efsaneleri Willem Dafoe yer alıyor. Teaser da Collins'e soruyor: "Calvin Klein ve Palace, bunun geldiğini kim tahmin ederdi ki?"

Collins'in esprisine rağmen, iş birliği muhtemelen tahmin edilebilirdi. Tanju'nun markla algısında doksanlı bir duyarlılık hakimdir ve bol kot pantolonlar, ağır marka görünürlüğü, squidgy balon ceketler ve büyük beden rugby gömlekleri Palace'ın koleksiyonlarının da en iyi parçalarını oluşturur. Bu arada Klein, 1990'ların en baskın markalarından biriydi ve en çok Steven Meisel ve Herb Ritts objektifinden iç çamaşırı ve Cindy Crawford, Mark Wahlberg ve Kate Moss'u üne kavuşturan kot kampanyalarıyla tanınıyordu.

“CK1 Palace” olarak adlandırılan projede Klein'ın 90'lı yıllarda çıkardığı bol parçalardan ilham alan taşlı denim'in yanı sıra çift markalı iç giyim, tişört ve sweatshirt'lerin de yer alacağını biliyoruz.

Klein, ilk kez iş birliği yaptığı bir partnerinin, projenin tartışmasız en heyecan verici unsuru olan CK One kokusunu yeniden düzenlemesine izin verdi. Orijinal zesty, chypre spritzer 1994 yılında piyasaya sürüldü ve “One for all” ifadesini taşıyan kampanyalarla unisex olarak pazarlanan ilk kokulardan biriydi.

Doksanların ortalarında zirvedeyken, Klein dakikada 20 şişe satıyordu ve bugün hala her altmış saniyede 15 şişe satıyor. Tanju, "İlk kokumuzu Calvin Klein ile piyasaya sürdüğüm için kendimi çok şanslı hissediyorum," diye açıkladı Tanju. "CK One statükoyu alt üst etti ve onun yeni bir versiyonunu Palace yorumuyla yapabilmek bir rüyaydı." "Buzlu Mandalina" ve "Menekşe Yaprağı" notalarına sahip yeni Palace etkili formülasyon, jumbo ve ufacık flakonlarda sunulacak.

Spor ayakkabı tutkunları için de bir şey var. Palace'ın bir kaykay markası olmasının köklerinden gelen, siyah beyaz "Calvans", spor ayakkabı proje dahilinde rampalar için hazır Authentic siluetinin şeklinde ve her yerinde CK ve Palace losoguyla bezenmiş.

Calvin Klein Palace

British GQ

İZLE
The Original Sexy - Calvin Klein Underwear
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası