"The Fabolous World of Dior" Londra'da Açıldı
Güncel

"The Fabolous World of Dior" Londra'da Açıldı

Noel ve yeni yıl ruhu Dior ile bir başka kutlanıyor. Londra'daysanız ya da 3 Ocak 2023'e kadar Londra'ya bir seyahat planınız varsa Dior'un Harrods için tasarladığı rüya mekana uğramalısınız.

Andrew Scott, Eddie Redmayne, Michael Ward

Dior ile Harrods arasında yetmiş yılı aşkın bir süre önce kurulan bağları kutlamak amacıyla Maison, Britanya’nın efsanevi mağazasını süsleyen muazzam bir sunumla The Fabulous World of Dior’un kapılarını açtı. On yedi metrelik boyutuyla binaya şimdiye kadar yerleştirilmiş en büyük heykel olarak Harrods'ın tam ortasına konumlandırılan yıldız, adeta ağırlıksız bir şekilde dans ederek ziyaretçileri karşılıyor. Bu prestijli yerleşimin kapılarını açmasıyla birlikte misafirler, bu organizasyon için özel olarak tasarlanan ve yılbaşı masallarını andıran güzellikte bir dekorasyonla hayat bulan iki pop-up mağazayı gezebiliyor. Adeta zamanı durduğu bu ortam, şiirsel bir serginin* de dahil olduğu binlerce sürprize ev sahipliği yapıyor. 3 Ocak 2023 tarihleri arasında ziyarete açık olacak projeyi görmek için internet sitesinden kayıt yaptırmanız gerekiyor. 

Dior Harrods

Sergiyle birlikte her şeyin proporsiyonuyla oynandığı, Granville’den La Colle Noire Şatosu’na ve 30 Montaigne’e kadar, Dior’un ikonik lokasyonlarının canlandırıldığı bir oyunsal bir mimari sunum yapılıyor. Dior destanının kalbine yapılan bu rüya gibi yolculuğu tamamlamak içinse Maison, konukları Harrods’ın içinde yer alan Café Dior’a davet ediyor. Böylelikle Britanya kültürüne ve Mösyö Dior için bambaşka bir zevk olan misafir ağırlama geleneğine saygı duruşunda bulunuluyor.

Dior Harrods

 

Eğer koleksiyon parçalara meraklıysanız, sadece bu proje özelinde Harrods'da satılacak Dior Men ürünleri ile yeni yıl ruhunuza Kim Jones imzası ekleyebilirsiniz. 

İZLE
Kaan Yıldırım Yaz 2022'de Yolda
İLGİLİ İÇERİKLER Dior Harrods
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası