The North Face Yeni 
VECTIV™ Koleksiyonu

Ağırlığı azaltmak ve enerjiyi en üst düzeye çıkarmak The North Face'in yeni VECTIV™ sistemini kullandığı 8 yeni koşu ve yürüyüş ayakkabısıyla mümkün.

27 Nisan 2021

the north face gq

The North Face, spor odaklı bir ayakkabı sistemi olan VECTIV™'i tanıtmaktan mutluluk duyar. İki yıllık yoğun araştırma ve geliştirmenin, 6.000 milden fazla testin ve kanıtlanmış saha başarılarının ardından The North Face, teknik, dağlık alanlarda koşu ve yürüyüş ihtiyaçlarına göre ayarlanmış bu devrim niteliğindeki koleksiyonu ile gurur duyuyor. Üçüncü partiler tarafından yapılan araştırmalara göre de Flight VECTIV™ şok etkisini yüzde 10 azaltıyor ve koşucuların daha rahat bir şekilde koşmasına olanak tanıyor.

Taban Yapısı

İnanılmaz derecede hafif, rahat ve koruyucu ön kısmın altına konumlandırılan VECTIV™, taban, 3D VECTIV™ plakası, ince ayarlanmış bir VECTIV™ kavisli orta taban ve SurfaceCTRL alt tabandan oluşan bir dizayna sahiptir. Bu benzersiz yapı, enerji verimliliğinden ödün vermeden üstün denge, kavrama ve şok emilimi sağlar.

The North Face, geleneksel olarak düz yol koşu ayakkabılarına ayrılmış olan karbon fiber ve kompozit plaka teknolojisini patika koşusu ve yürüyüşlerine uygun hale getirmek için eşsiz bir fırsat olarak gördü. Bu inovasyon, The North Face’in sürekli olarak yeniliğin sınırlarını zorlama taahhüdünün de bir parçası.  

the north face gq

Koşuculara Göre Yeni Flight VECTIV™

The North Face'in koşucusu Kaytlyn Gerbin, "Flight VECTIV hızlı, hafif ve duyarlı. Plaka, ayakkabılara duyarlı ve yüksek performans getiriyor ve aerodinamik üst kısım, ayakkabının ayaklara uyumunu arttırırken, hafifliğini de koruyor. Kuzeybatı Pasifik'teki 93 millik Wonderland Trail'den 80 millik Transgrancanaria parkuruna kadar, beni desteklemesi için bu ayakkabılara güvendim" dedi.

Rekorlarla VECTIV™

VECTIV™'in ön çalışmalarından bu yana, The North Face ekibinden 14 sporcu dünya çapında 17 rekor kırdı. Bu rekorlara şunlar dahil: Kaytlyn Gerbin’in Wonderland Patikasında 18 saat, 41 dakika, 54 saniye; Coree Woltering’in Buz Devri Patikasında 21 gün, 13 saat ve 35 dakika; ve Pau Capell’in 21:17:18’lik solo UTMB girişimi.

The North Face koşucusu Pau Capell, "Flight VECTIV hızla en sevdiğim yarış ayakkabım haline geldi," dedi. "Hızlı hissettirirken aynı zamanda inişlerde gerçek bir denge ve kavrama sağlıyor. Bunlar gerçekten büyük fark yaratan özellikler."

The North Face, koşu ve yürüyüş için sekiz temel modeli piyasaya sürdü. Tüm VECTIV modelleri The North Face aracılığıyla online olarak ve mağazalarda satışta. Daha fazla ayrıntı www.thenorthface.com.tr'de.

 the north face gq


2021 Roland Garros'a Dair Bilmeniz Gereken Her Şey

GÜNCEL | 2021 Roland Garros'a Dair Bilmeniz Gereken Her Şey

Her Gün Halston Gibi Giyinmek Mümkün mü?

STİL | Her Gün Halston Gibi Giyinmek Mümkün mü?

İnternet Kurallarıyla Sanat

ARGÜMAN | İnternet Kurallarıyla Sanat

Louis Vuitton x NBA Modanın Kültürel Gücünü Gösteriyor

GÜNCEL | Louis Vuitton x NBA Modanın Kültürel Gücünü Gösteriyor

Güçlü Takım Elbiselerin Adamı Harry Styles

GÜNCEL | Güçlü Takım Elbiselerin Adamı Harry Styles

AirTag ve Gizlilik Endişeleri

GÜNCEL | AirTag ve Gizlilik Endişeleri

Daha Fazla Göster