Loro Piana İlkbahar Yaz 2024 Loro Piana
Stil

Loro Piana İlkbahar-Yaz 2024 Erkek Koleksiyonunda Japonya Etkisi

Loro Piana İlkbahar-Yaz 2024 Erkek koleksiyonu, kültürü ve zanaatkarlığı kavramı kendi marka değerlerine yakın olan Japonya ile zenginleşiyor.

Loro Piana ile Japon kültürü; doğayla dengeyi bulma ve içinde bulunduğumuz anı yakalayan modernlikteki duruşları ile benzerlik barındırıyor. Koleksiyon, özgür ve modern algısıyla Loro Piana erkeğine eşsiz bir yolculuk sunuyor.

placeholder
placeholder

Yeni koleksiyonda silüetlerin eşsiz uyumu, sakin bir zarafet duygusuyla ön plana çıkıyor. Fit bir görünüme sahip yakasız paltolar ve trikolar; rahat olduğu kadar klasik bir duruş yansıtan denim pragmatik bir his yansıtıyor. Blazer ve pantolonlar oversize kesime sahipken, kapitone ceket ve gömlekler daha kompakt yapılarıyla dikkatleri çekiyor. Bermuda şortlar, süveter, şerit yakalı gömlekler kombinlenerek stil sahibi bir görünüm sunuyor.‍

placeholder
placeholder

Koleksiyondaki yolculuk, Bambu'nun çabasız zarafeti ve tek renkli sadeliği ile karakterize edilen dokusal zenginliği ve zarif tonlarıyla başlıyor. Daha sonra el işçiliğinin güzelliğini kutlayan Shibusa ceketlere, ardından Sakura'nın zarif fakat bir o kadar da cesur renkleriyle Kanji ceketlerine yansıyor. 

Yeşil, bambu rengi, fındık rengi, zencefil kökü, toprak rengi ve yabani adaçayı ve mürekkep şişelerinin yaydığı notaları takip eden siyahın derin tonlarıyla karıştırılmış renkler zengin bir palet sunuyor.

placeholder
placeholder

Tenis ve yürüyüş ayakkabıları, mokasenler, yuvarlak uçlu sandaletlerden oluşan ayakkabı koleksiyonunun yanı sıra, siyah deri aksesuarlar ve çantalar ilham verici bir seçki sunuyor. 

Loro Piana bu koleksiyonunda eşsiz bir harmoniyle tamamlanan keyifli bir stil yolculuğu sunuyor. 

Loro Piana en yeni koleksiyonunu İstinyePark, Zorlu Center ve Yalıkavak Marina mağazalarında keşfedebilirsiniz.

 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası