Arzu Sabancı Bu Kez Erkekler için Tasarladı
Moda

Arzu Sabancı Bu Kez Erkekler için Tasarladı

Arzu Sabancı for Koton, dördüncü koleksiyonuyla bu kez erkek modasında ses getirecek tasarımlara imza atıyor

Arzu SabancıforKoton Koleksiyonu, sezonun en şık tasarımlarıyla erkeklerin moda dünyasına adım atıyor. Koton kadınları için üç sezondur modern tasarımlara imza atan Arzu Sabancı, 2018-2019 Sonbahar-Kış döneminde eşi ve çocuklarından aldığı ilhamı erkeklerin moda dünyasına Arzu Sabancı for Koton Erkek Koleksiyonuyla yansıtıyor.

18-10/04/1538596913_koton_as_erkek_0752.JPG

“Be cool, stay cool’ mottosundan yola çıkarak hazırlanan Arzu Sabancı for Koton Erkek Koleksiyonu, günün her anında şık stiller yaratmaya odaklanıyor. Erkeklerin hem işte hem de günlük yaşamda kullanabilecekleri şık alternatiflerden oluşan koleksiyon, üç farklı renk grubundan meydana geliyor.

Koleksiyonda, kırmızının gücünü gri, mavi ve lacivert ile birleştiren tasarımları doğaya dönüşü simgeleyen kahve, karamel, konyak renkleri gibi toprak tonları takip ederken siyah ve beyaz tasarımların gücü de kırmızıyla destekleniyor.

18-10/04/1538596903_koton_as_erkek_0213.JPG

2018-2019 Sonbahar-Kış sezonun en trend renkleri; doğal tonlar da koleksiyonda geniş yer buluyor. Kahve, camel ve haki renkleri, toprak tonlarının çeşitleriyle koleksiyon tasarımlarına eşlik ediyor. Koleksiyondaki süet ve deri görünümlü ceketler de sezonun anahtar parçaları olarak öne çıkıyor.

Sportiflik ve zarafeti kusursuz bir denge içinde sezona sunan Arzu Sabancı for Koton Erkek Koleksiyonu, haftanın her günü, günün her anında tercih edilebilecek tasarımlarıyla erkeklerinin moda dünyasına canlı ve modern bir dokunuş yapıyor. Arzu Sabancı’nın erkekler için hazırladığı ilk koleksiyonu, seçili Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da satışa sunuluyor.

Koleksiyonun sizin için seçtiğimiz ürünlerine göz atın.

 

 

 

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İLGİLİ İÇERİKLER Arzu Sabancı Koton
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası