David Beckham ve Ailesinin Paris Moda Haftası Stili
Moda

David Beckham ve Ailesinin Paris Moda Haftası Stili

Adeta bir aile defilesi...

David ve Victoria Beckham uzun zamandır en moda çiftlerden biri... David ve Victoria Beckham ile şu kılıkları bir hatırlayın: eşleşen deri ceket kombinleri, kot üstüne kot giymek, açıkta bırakılan göbekler ve senkronize ipek kıyafetler. Magazin dergilerinin satmasının sebebi onlar. Yıllar geçtikçe Beckham markası moda ekosisteminin sağlam bir parçası haline geldi; ön sıralarda yer alıyorlar, trendleri hem giyiyorlar hem belirliyorlar.

Giyinmeye yönelik bu yaklaşım Beckham klanının geri kalanına da sirayet etti. Örnek olarak: aile Paris moda Haftası'na katıldı. Ve damga vurdu! Bayan Beckham son koleksiyonunu sunmak için oradaydı ve Cruz, Harper, Brooklyn ve ailenin son üyesi Nicola Peltz de destek vermek için oradaydı. Ve bunu büyük büyük moda anları yaratarak yaptılar. 

Beckham

Marc Piasecki - Getty Images

Baba Beckham kruvaze takım elbise giyip kravat takmış. Aslında yeni bir şey değil. Sadece titiz terziliği üniforması haline getirmiş ve gerçekten çok iyi terzilik için harcayacak parası olan bir adamdan bekleyeceğiniz keskin bir uyum. Ve yanında, benzer bir tek düğmeli, kloş takım elbise (muhtemelen özel bir VB) ve bir çift Air Jordans giyen 11 yaşındaki Harper vardı. Tekrar edelim: O daha 11 yaşında. Ve şimdiden modadan anlıyor. 

Beckham

Marc Piasecki - Getty Images

 

Bu arada Cruz, kendi görünümüne daha cool, havalı bir adam yaklaşımı benimsemiş. Babasının 2000'lerin başlarında giydiği türden bol bir kıyafet. Annesinin bugün hala giydiği takım elbiseye benziyor. Tüm doğru yerlerde bollaşan (ayak bilekleri, omuzlar ve bel) siluetiyle Dior podyumundan fırlamış gibi.

Beckham'ın en büyük çocuğu Brooklyn, bomber ve bol kot pantolonuyla Peltz'in büyük deri ceketi ve bol kot pantolonuyla uyumlu bir görünüm sergiliyor. Beckham'lara ilk etapta ve hala ön sayfalarda yer kazandıran stil uyumu yaklaşımına ince bir selam adeta.

David ve Victoria Beckham kuralları koydu. Çocukları onları yeniden yazıyor.

Bu içerik British GQ websitesinde yayınlanmıştır. 

İZLE
Yılın Stil Sahibi Adamı: Murat Tamgüç
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası