Dinamik şehirli: Hatemoğlu 2017-18 Sonbahar/Kış

Dinamik, şehirli bir tarz ve zamansız şıklık denince akla gelen Hatemoğlu markaları 2017-18 Sonbahar/Kış sezon koleksiyonlarında stil çıtanızı yukarı çekecek parçalarla karşınızda.

25 Eylül 2017

Dinamik şehirli: Hatemoğlu 2017-18 Sonbahar/Kış

Şehirli erkeğin hem ofis hem de ofis sonrasındaki anahtar parçalarına odaklanan Hatem Saykı koleksiyonu yepyeni çizgisiyle kentli şıklık görünümünü güncelliyor. Yelekli takımlar, kürk detaylar, denim görünümlü gömlekler stilinizde fark yaratmanızı sağlayacak öne çıkan parçalar. Hatemoğlu koleksiyonu farkların uyumundan besleniyor. Nasıl mı? Farklı doku ya da farklı renk kumaşlardan ceket, yelek ve pantolonlar müthiş bir uyum içinde kolaylıkla birlikte giyilebiliyor. Böylece stilinize kendi imzanızı da atmış oluyorsunuz. Desenleri stil sahnesine çağıran Hatem Saykı Cerimonia koleksiyonundaki takım elbise ve smokinlerle katıldığınız her özel davette kendinizden söz ettireceksiniz. Kaz ayağı desenli smokinler, kadife ya da satenle farklılaştırılan ceket yakaları, antrasit, bordo ve lacivert gibi renkleriyle siyaha alternatif arayanlar için de stil çözümleri sunuyor.

Aktif ve genç bir stilin anahtar parçalarıysa HTML koleksiyonlarında sizi bekliyor. Konforu odak noktası olarak belirleyen HTML, günlük stilinizin de temposunu artırıyor. Bu arada en sevdiğiniz ve vazgeçemediğiniz siyahlar HTML Black Box koleksiyonuyla bu sezon gardırobunuzun kurtarıcısı olacak. Sözün kısası Hatemoğlu koleksiyonlarıyla şıklığı yakalamak çok kolay.

 

 

Üçlü takımların mevsimi:

2017-18 Sonbahar/Kış sezonunda her parçası birbirinden farklı renk ve dokulara sahip üç parçalı takım elbiseler kolayca kombin imkanı sağlayan önemli görünümlerin başında geliyor. Smart casual tarzın klasik yorumu; her biri farklı bir görünüme sahip olduğu halde bütünde birbirini tamamlayan ceket, yelek ve pantolon üçlüsünde yeniden hayat buluyor. Bu yeni nesil üçlü takımları tercih eden erkekler takımlarını aksesuarlarla tamamlayarak kendi tarzlarını yansıtıp, gün içinde rahat edecekleri kombinasyonlara imza atıyorlar. Ofiste çoğunlukla takım elbise giyen ama bir yandan da basit bir toplantı sırasında bile şık görünmek isteyen Hatemoğlu erkeği bu sezon lacivert ve bordo, gri ve antrasit tonları, lacivert ve devetüyü birlikteliklerinin yanı sıra gri ve bordo kombinasyonlarına da yöneliyor. Petek örgülü, çift renk dokulu ve yün kumaşların hakim olduğu 2017-18 Sonbahar/ Kış koleksiyonunda yüzeyi kabartmalı modernist kumaşlar ve pike kafes dokulu kumaşlar da bir arada kullanılıyor. Öne çıkan 11 detayın başında ise birbirine yakın tonlarda kullanılan ekose desenler geliyor.

 


Travis Scott x Air Jordan'ın Kapsama Alanı Genişliyor

MODA | Travis Scott x Air Jordan'ın Kapsama Alanı Genişliyor

Türk Geleneklerinin Sokak Stilindeki Yankısı: Puma x Les Benjamins

MODA | Türk Geleneklerinin Sokak Stilindeki Yankısı: Puma x Les Benjamins

2019 İlkbahar/Yaz Erkek Trendleri

MODA | 2019 İlkbahar/Yaz Erkek Trendleri

Givenchy Bir Sonraki Erkek Koleksiyonunu Floransa'da Tanıtacak

MODA | Givenchy Bir Sonraki Erkek Koleksiyonunu Floransa'da Tanıtacak

Gucci Erkeği Kadar Cesur Olabilecek misiniz?

MODA | Gucci Erkeği Kadar Cesur Olabilecek misiniz?

Gelecek Sezonun Trendi: Missoni'nin Fesleri

MODA | Gelecek Sezonun Trendi: Missoni'nin Fesleri

Daha Fazla Göster