Justin ve Levi’s ile Paris’te
Moda

Justin ve Levi’s ile Paris’te

Moda direktörümüz Kaner Kıvanç, Levi’s x Justin Timberlake “Fresh Leaves” koleksiyonunu keşfetmek için Paris’teydi.

Yaklaşık üç ay önce Paris’te bu özel koleksiyonu ön izleme fırsatım oldu. Aynı zamanda Avrupa turnesinin ilk ayağı olan şehirde, 10 Grammy ödüllü müzisyen ve oyuncu Justin Timberlake’in konserine de gitme şansını yakaladım.

 18-09/28/screen-shot-2018-09-28-at-152629.png

Konser için, Levi’s İstinye Park mağazasından aldığım özel tasarlanmış kilim desenli denim ceketi seçmiştim. GQ Rusya’nın genel yayın yönetmeni Igor Garanin ceketimi çok beğendiğini söylediğinde, Paris’te de Türk misafirperverliğinden vazgeçemeyip hemen kendisine ceketimi hediye ettim. Rusya’da ise üzerinde Moskova yazan sweatshirt’ler çok modaymış. Karşılığında kendisi de bana bu sweatshirt’lerden hediye etti. GQ’lardaki bu kardeşlik ruhunu hep sevmişimdir.

 18-09/28/unknown-1.png

Gençlik yıllarımdan beri hem şarkıları hem de stilini beğendiğim  Justin Timberlake’i o kadar yakından görmek de benim için çok heyecanlı bir andı. Ancak uluslararası bir derginin moda direktörü olmanın sorumluluklarını yerine getirip sakinliğimi korudum. İçimdeki “Justin! Justin!” çığlıklarını da ufak bir gülümsemeyle saklayıp müziğin tadını çıkardım.

 18-09/28/unknown.png

Justin, koleksiyonda müzik tutkusundan ilham alarak ikonik Levi’s parçalarına modern yorumlar getirmişti. “Fresh Leaves” (Taze Yapraklar) adı, Timberlake’in kendi izini bırakmasından yola çıkarak, gelecek nesillere miras kalabilecek zamansız parçaları yorumlaması anlamına geliyor. Kamuflaj deseninin ağırlıklı olduğu koleksiyonda ise favorilerim ekose gömlekler. Bu kışın en büyük trendlerinden biri de kat kat giyinmek.

18-09/28/unknown-2.png 

Koleksiyonda farklı renklerde alternatifleri olan ekose gömlekleri üst üste giymek için sabırsızlanıyorum!

İLGİLİ İÇERİKLER justin timberlake levi's
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası