Tarza Bakış: Joe Jonas
Moda

Tarza Bakış: Joe Jonas

Kurulduğundan bu yana en eğlenceli pop rock şarkılarını yaratan DNCE grubunun vokalisti Joe Jonas bu hafta mercek altında.

(Fotoğraf: @joejonas)

Jonas kardeşlerin ortancası olan Joe’nun 20’li yaşların başından şu ana kadar ciddi bir stil evrimi geçirdiğini söylemek mümkün. Punktan hipstera dönüşen stilinin değişmeyen tek yönü slim fit kalıp tercihi. Ama onun haricinde çeşitliliği ve renkliliği hayli seviyor. Metalik griler, ışıltılı kırmızılar hatta neon yeşiller onun sahne dışında da çekinmeden tercih ettiği renkler. Üzerinde bomber ceketlerin onlarca varyasyonunu görmek mümkün. Desenler ve detaylar konusunda cesur davranıyor. Kürk, saten, kot ne varsa deniyor. Ya da örneğin; kadın moda dünyasının vazgeçilmez desenini Joe’dan başka kaç erkek cesaret edip giyebilir? Üstelik feminenliğin yanından bile geçmeden.

17-05/04/jonas.jpg

(Fotoğraf: @joejonas)

Ceketleri ve gömlekleri sınır tanımasa da stili aslında her zaman iddialı değil. Modayla arasının iyi olduğu aşikar ama fazla kasmıyor gibi. Popüler metal/rock müzik gruplarının tişörtlerini giyme alışkanlığı onda da var. Kendi zevkleri var ama 20’li yaşlarda olmasına rağmen her trendi üzerinde deneyenlerden değil. Yaşı büyüdükçe minimalist bir tarz tutturduğunu görmemek imkansız. Bunun sebebi de karizmasına güveniyor olması gibi.

17-05/04/jonas3.jpg

(Fotoğraf: @joejonas)

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Met Gala’ya özel dikim H&M smokini ile katılmasıyla hepimizi şaşırttı ama hem H&M’e dair algımıza hem de “kırmızı halıda nasıl giyinilir” sorusuna yeni bir bakış açısı kattı. Hatta böyle zamanlarda yüksek moda markaları tercih etme zorunluluğu fikrini resmen yıktı denebilir.

Biz Joe’nun tarzını özellikle bahar/yaz dönemleri için gayet kopyalanabilir ve uygulanabilir buluyor, size de kendinize pay çıkarıp hoşunuza giden kombinlerini denemenizi öneriyoruz.

17-05/04/jonas2.jpg

(Fotoğraf: @joejonas)

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İLGİLİ İÇERİKLER joe jonas dnce
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası