Tarza Bakış: Joe Jonas

Kurulduğundan bu yana en eğlenceli pop rock şarkılarını yaratan DNCE grubunun vokalisti Joe Jonas bu hafta mercek altında.

04 Mayıs 2017

Tarza Bakış: Joe Jonas

(Fotoğraf: @joejonas)

Jonas kardeşlerin ortancası olan Joe’nun 20’li yaşların başından şu ana kadar ciddi bir stil evrimi geçirdiğini söylemek mümkün. Punktan hipstera dönüşen stilinin değişmeyen tek yönü slim fit kalıp tercihi. Ama onun haricinde çeşitliliği ve renkliliği hayli seviyor. Metalik griler, ışıltılı kırmızılar hatta neon yeşiller onun sahne dışında da çekinmeden tercih ettiği renkler. Üzerinde bomber ceketlerin onlarca varyasyonunu görmek mümkün. Desenler ve detaylar konusunda cesur davranıyor. Kürk, saten, kot ne varsa deniyor. Ya da örneğin; kadın moda dünyasının vazgeçilmez desenini Joe’dan başka kaç erkek cesaret edip giyebilir? Üstelik feminenliğin yanından bile geçmeden.

17-05/04/jonas.jpg

(Fotoğraf: @joejonas)

Ceketleri ve gömlekleri sınır tanımasa da stili aslında her zaman iddialı değil. Modayla arasının iyi olduğu aşikar ama fazla kasmıyor gibi. Popüler metal/rock müzik gruplarının tişörtlerini giyme alışkanlığı onda da var. Kendi zevkleri var ama 20’li yaşlarda olmasına rağmen her trendi üzerinde deneyenlerden değil. Yaşı büyüdükçe minimalist bir tarz tutturduğunu görmemek imkansız. Bunun sebebi de karizmasına güveniyor olması gibi.

17-05/04/jonas3.jpg

(Fotoğraf: @joejonas)

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Met Gala’ya özel dikim H&M smokini ile katılmasıyla hepimizi şaşırttı ama hem H&M’e dair algımıza hem de “kırmızı halıda nasıl giyinilir” sorusuna yeni bir bakış açısı kattı. Hatta böyle zamanlarda yüksek moda markaları tercih etme zorunluluğu fikrini resmen yıktı denebilir.

Biz Joe’nun tarzını özellikle bahar/yaz dönemleri için gayet kopyalanabilir ve uygulanabilir buluyor, size de kendinize pay çıkarıp hoşunuza giden kombinlerini denemenizi öneriyoruz.

17-05/04/jonas2.jpg

(Fotoğraf: @joejonas)


Donald Glover ve adidas Originals Yeni Ortaklıklarını Kısa Filmlerle Kutluyor

MODA | Donald Glover ve adidas Originals Yeni Ortaklıklarını Kısa Filmlerle Kutluyor

New Balance ve Aime Leon Dore’dan Ortak Koleksiyon

MODA | New Balance ve Aime Leon Dore’dan Ortak Koleksiyon

Saint Laurent Yeniden Los Angeles'ta!

MODA | Saint Laurent Yeniden Los Angeles'ta!

Yaşadığını Hisset

MODA | Yaşadığını Hisset

Virgil Abloh'nun Yeni Louis Vuitton Sneaker'larını Nasıl Buldunuz?

MODA | Virgil Abloh'nun Yeni Louis Vuitton Sneaker'larını Nasıl Buldunuz?

Fear of God’ın Essentials 2019 Koleksiyonu Yeniden Aramızda

MODA | Fear of God’ın Essentials 2019 Koleksiyonu Yeniden Aramızda

Daha Fazla Göster