Trafikte espresso sefası
Otomobil

Trafikte espresso sefası

Sabah kahvenizi otomobilinizde yudumlayın. Yeni dört kapılı Fiat 500L, Lavazza A Modo Mio espresso makinesi opsiyonu ile yola çıkıyor.

 

İyi bir fincan kahve berbat trafiğin telafisi olabilir, köprünün tadilatta olduğunu unutturabilir, hatta uzun mesafeleri katlanılabilir kılarak yolda olmayı bir zevke dönüştürebilir. Yol ve kahve, sizin için de ayrılmaz bir ikiliyse Fiat 500L tam size göre: Yeni 500L, İtalyan kahve geleneğinin modern temsilcisi Lavazza - A Modo Mio kapsül espresso makinesi opsiyonuyla geliyor.

İtalyan tasarım ikonu Fiat 500 modelinin genişletilmiş versiyonu, dört kapılı Fiat 500L 4.15 metre uzunluğunda. Otomobil beş yolcunun bavullarıyla rahatlıkla binebileceği biçimde tasarlanmış. Fiat 500 mükemmel bir şehir içi otomobiliyken 500L şehirlerarası yolculuklara da yeşil ışık yakıyor. Yeni 500L 105 BG 0.9 litre TwinAir, 95 BG 1.4 litre benzinli ve 85 BG 1.3 litre MultiJet 2 turbodizel motor seçenekleriyle satışa sunulacak. Elbette yakıt tüketimi optimum seviyede ve karbon değerleri standartların altında. Hatta gelecek yıl modelin bir de metan yakıtlı Turbo TwinAir versiyonu da piyasaya çıkacak.

Vites kolu çevresine yerleşik bulunan özel Lavazza tasarımı A Modo Mio kompakt espresso makinesi ve iki bardak yuvası sayesinde kahveniz her an elinizin altında. Tabii ki kahve keyfini tamamlayacak müzik desteği de unutulmamış: 500L, Beats Audio Hi-Fi ses sisteminin kullanıldığı ilk Fiat modeli. Zevkine düşkün sürücülerin yeni gözdesi olmaya aday Fiat 500L Türkiye'de önümüzdeki yıl satışa sunulacak.

Fiat

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası