Bu Yıl Kaptan Kirk'ü Daha Sık Duymaya Hazırlanın

Chris Pine adını bir kenara yazın, zira bu yıl çok duyacaksınız.

08 Nisan 2016

Bu Yıl Kaptan Kirk'ü Daha Sık Duymaya Hazırlanın

Kendisi daha şimdiden bu yıl vizyona girecek üç film ve Armani Code Profumo için verdiği pozlar için epey ter döktü.

Star Trek’te canlandırdığı Kaptan Kirk’ün gençliğiyle akıllara kazınan Amerikalı oyuncu Chris Pine, dünyaca ünlü markalarla yaptığı işbirlikleriyle ününe ün katıyor. Son olarak dünyanın en çok satan kokularından biri ve Armani koku ailesinde ikonik bir yere sahip olan Code serisinin yüzü oldu. Bu işbirliğinden çok memnun olan Giorgio Armani de Pine’dan övgüyle söz ediyor: “Chris markanın ruhunu güçlü duruşu ve etkileyici karizmasıyla mükemmel yansıtıyor. Muhteşem yeteneği, çok yönlülüğü ve güçlü mizahının yanı sıra insanı kendisine çeken ışığı onu bu parfüm için en ideal seçim yapıyor.”

Geçen ay seriye yeni eklenen Armani Code Profumo için kamera karşısına geçen Pine, bu yıl aralarında Star Trek’in de olduğu üç filmle karşımıza çıkacak. Gerisini kendisi anlatsın. 

*** Seyahat tutkunu olduğunuzu biliyoruz. Gezdiğiniz yerler arasında en etkilendiğiniz neresiydi? Unutamadığınız bir seyahat anınız var mı?

Seyşeller’den yeni döndüm ve çok güzel zaman geçirdim. Orada kesinlikle el değmemiş, saf bir sessizlik ve kargaşadan uzaklaşma fırsatı var. Sadece sahile vuran dalgaların sesi ve siz.

*** Bugüne kadar aldığınız en büyük risk neydi?

Oyuncu olmak. 

*** Son Star Trek filmi bu yaz vizyona giriyor. Seri boyunca deneyimleriniz nelerdi, nasıl bir gelişme gösterdiniz?

Birlikte neredeyse on yıl geçirdik. Bu, birini tanımak için uzun bir zaman. Haliyle çok yakınız. Çekim olmadığında görüşmüyor olabiliriz ama her görüştüğümüzde ilişkimize kaldığımız yerden devam etmeyi başarıyoruz. Bence bu birlikteliği kolaylaştıran ve zevkli hale getiren de bu ilişkimiz ve birbirimize karşı rahatlığımız.

16-04/08/chris-pine-gq-armani-1.jpg

*** Yılın başında The Finest Hours (Zor Saatler) adlı yeni bir filminiz de vizyona girdi. Star Trek gibi fantastik bir dünyadan çıkıp gerçek hayata dönmek nasıldı?

Neticede çok da farklı değil. Nerede geçerse geçsin, sonuç olarak bir hikaye anlatıyorsun ve belli başlı unsurlar aynı oluyor.

*** The Finest Hours, Star Trek, Comancheria olmak üzere üç yeni film ve Wonder Woman çekimleriyle 2016 sizin için önemli bir yıl. Bu kadar büyük projeleri bir arada yürütmek zor. Temponuzu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Ben çok şanslı bir adamım. Bugün bulunduğum noktaya çok çalışarak geldim fakat içinde bulunduğum sektörde çok çalışmanın başarı getireceğinin garantisi yok. Bu yüzden işin içinde başka bir faktör de olmalı. Adına tam olarak ne denir, emin değilim fakat ben buna şans diyorum.

*** Kahramanınız kim?

Malala.

*** Giorgio Armani’yle aranızda bir benzerlik görüyor musunuz?

Farklı alanlarda işler çıkarsak da ikimiz de yaratma sürecine tutkuyla bağlıyız. Yaptığımız işi severek yapıyoruz ve bu, sonuca fazlasıyla yansıyor. Bu sayede arkamızda bıraktığımız işlerden gurur duyabiliyoruz. Ayrıca ikimiz de bugün bulunduğumuz noktaya çok çalışarak geldik. Yine de Armani’nin hayran olduğum ve bende olmasını isteyeceğim birçok özelliği var.


Her Okazyona Uygun En İyi 6 Parfüm

PARFÜM | Her Okazyona Uygun En İyi 6 Parfüm

Bakımlı Erkeklere: Kalıcı Parfümün 5 Altın Kuralı

PARFÜM | Bakımlı Erkeklere: Kalıcı Parfümün 5 Altın Kuralı

İkonik Centilmenlerin İkonik Parfümleri

PARFÜM | İkonik Centilmenlerin İkonik Parfümleri

Dior ve Robert Pattinson Yeniden Bir Arada

PARFÜM | Dior ve Robert Pattinson Yeniden Bir Arada

Doğru Parfümü Bulmak için 7 İpucu

PARFÜM | Doğru Parfümü Bulmak için 7 İpucu

2019’un En Dikkat Çeken Parfümleri

PARFÜM | 2019’un En Dikkat Çeken Parfümleri

Daha Fazla Göster