A$AP Rocky, Kendall Jenner ile Birlikte 'Pazar Servisi'nde

Geçtiğimiz ay İsveç'te karıştığı bir olay sonrasında tutuklu yargılanan A$AP Rocky, serbest bırakıldıktan kısa bir süre sonra soluğu Kanye West'in 'Sunday Service' etkinliğinde aldı. Hem de Kendall Jenner ile.

05 Ağustos 2019

asap rockyFotoğraf: @asaprocky

Geçtiğimiz ay İsveç'te karıştığı bir olay sonrasında tutuklu yargılanan A$AP Rocky, serbest bırakıldıktan kısa bir süre sonra soluğu Kanye West'in 'Sunday Service' etkinliğinde aldı. Hem de Kendall Jenner ile.

Amerika'ya dönüşünü kutlamak için, Kanye West’in Sunday Service etkinliğine katılan rapçi, Başkan Trump’ın dava konusundaki farkındalığını artırmada rol oynayan West ile konuşurken görüldü. Trump, Stockholm'de gerçekleşen davada olayları izlemesi için bir elçi gönderildiğini ve ünlü rapçiye yardım etmek için İsveç'in 'çok yetenekli' başbakanına ilham vermesi için birkaç kez tweet atmıştı.

Amerikalı rapçi, Cuma günü İsveç'te görülen dava sonrasında Cumartesi sabahı Amerika'ya geri döndü ve Instagram hesabı üzerinden hayranlarıyla bir not paylaştı. “Kalbimin derinliklerinden! Bu son birkaç hafta boyunca beni destekleyen tüm hayranlarıma, arkadaşlarıma ve dünyadaki herkese teşekkür ederim. Hepiniz için ne kadar minnettar olduğumu anlatamam. Bu çok zor ve alçakgönüllü bir deneyim oldu. Benim, Bladi ve Thoto’nun ailemize ve arkadaşlarımıza dönmelerine izin verdikleri için mahkemeye teşekkür ediyorum. Tüm sevginiz ve desteğiniz için tekrar teşekkürler.”

 

 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

何はともあれ出てこれて良かったですね


Quentin Tarantino Kill Bill: Vol 3 ile Geri Dönüyor!

POPÜLER | Quentin Tarantino Kill Bill: Vol 3 ile Geri Dönüyor!

77. Golden Globe Adayları Belli Oldu!

POPÜLER | 77. Golden Globe Adayları Belli Oldu!

Wonder Women 1984’den İlk Fragman Yayınlandı

POPÜLER | Wonder Women 1984’den İlk Fragman Yayınlandı

Marc Jacobs Geri Dönüyor

POPÜLER | Marc Jacobs Geri Dönüyor

Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

POPÜLER | Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

James Bond’un Yeni Filmi No Time to Die’dan İlk Fragman

POPÜLER | James Bond’un Yeni Filmi No Time to Die’dan İlk Fragman

Daha Fazla Göster