A$AP Rocky, Kendall Jenner ile Birlikte 'Pazar Servisi'nde

Geçtiğimiz ay İsveç'te karıştığı bir olay sonrasında tutuklu yargılanan A$AP Rocky, serbest bırakıldıktan kısa bir süre sonra soluğu Kanye West'in 'Sunday Service' etkinliğinde aldı. Hem de Kendall Jenner ile.

05 Ağustos 2019

asap rockyFotoğraf: @asaprocky

Geçtiğimiz ay İsveç'te karıştığı bir olay sonrasında tutuklu yargılanan A$AP Rocky, serbest bırakıldıktan kısa bir süre sonra soluğu Kanye West'in 'Sunday Service' etkinliğinde aldı. Hem de Kendall Jenner ile.

Amerika'ya dönüşünü kutlamak için, Kanye West’in Sunday Service etkinliğine katılan rapçi, Başkan Trump’ın dava konusundaki farkındalığını artırmada rol oynayan West ile konuşurken görüldü. Trump, Stockholm'de gerçekleşen davada olayları izlemesi için bir elçi gönderildiğini ve ünlü rapçiye yardım etmek için İsveç'in 'çok yetenekli' başbakanına ilham vermesi için birkaç kez tweet atmıştı.

Amerikalı rapçi, Cuma günü İsveç'te görülen dava sonrasında Cumartesi sabahı Amerika'ya geri döndü ve Instagram hesabı üzerinden hayranlarıyla bir not paylaştı. “Kalbimin derinliklerinden! Bu son birkaç hafta boyunca beni destekleyen tüm hayranlarıma, arkadaşlarıma ve dünyadaki herkese teşekkür ederim. Hepiniz için ne kadar minnettar olduğumu anlatamam. Bu çok zor ve alçakgönüllü bir deneyim oldu. Benim, Bladi ve Thoto’nun ailemize ve arkadaşlarımıza dönmelerine izin verdikleri için mahkemeye teşekkür ediyorum. Tüm sevginiz ve desteğiniz için tekrar teşekkürler.”

 

 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

何はともあれ出てこれて良かったですね


Ege ve Akdeniz Sahillerinin En Huzurlu Otelleri

POPÜLER | Ege ve Akdeniz Sahillerinin En Huzurlu Otelleri

Yine Yeniden: 90'ların İkonik Filmi 'Home Alone'

POPÜLER | Yine Yeniden: 90'ların İkonik Filmi 'Home Alone'

Sahilde Yenilik Var: Bayram İçin Mekanlar Kılavuzu

POPÜLER | Sahilde Yenilik Var: Bayram İçin Mekanlar Kılavuzu

Red Bull Music Festival İstanbul Yeniden Aramızda

POPÜLER | Red Bull Music Festival İstanbul Yeniden Aramızda

James Bond Setinde Bir Kraliyet Üyesi: Prens Charles

POPÜLER | James Bond Setinde Bir Kraliyet Üyesi: Prens Charles

Mindhunter’ın Yeni Sezonundan Bir Fragman Daha Yayınlandı

POPÜLER | Mindhunter’ın Yeni Sezonundan Bir Fragman Daha Yayınlandı

Daha Fazla Göster