Cumartesi Gecesi Müziğe Doymak
Popüler

Cumartesi Gecesi Müziğe Doymak

Berlin elektronik müzik sahnesinin sesini değiştiren, milyonlarca kişiye kendini dinleten ve dünyadaki en iyi DJ'ler listelerinde adı hep en üst sıralarda yer alan Dixon, 23 Mart Cumartesi İstanbul'da!

Kariyerine profesyonel futbolcu veya uzun mesafe koşucu olarak yön vermek isterken geçirdiği sakatlıktan dolayı sporu bırakmak zorunda kalan Alman asıllı Steffen Berkhahn'ın seneler sonra Dixon adıyla global elektronik müzik sahnesini değiştireceğini kendi de dahil kimse tahmin edemezdi. Ancak Steffen, dünyanın en prestijli elektronik müzik sitesi olan Resident Advisor'ın "en iyi 100 DJ" listesinin ilk sırasına adını 3 sene üst üste yazdırmayı başaran bir DJ oldu. Tekno ve house müzik dinlemeyenlerin bile ismini ve müziklerini bir şekilde duyduğu başarılı isim, aynı zamanda elektronik müzik dünyasının öncü şirketlerinin başında gelen, Innervisions plak şirketinin de kurucusu.

19-03/18/dixon-by-larissa-hofmann-1.jpgLarissa Hoffman

Kendinden sonra gelen DJ’lere ilham veren mix tekniği, bir çok müzik türüne olan hakimiyeti ve kendine has tarzıyla başta Berlin olmak üzere elektronik müziğin algısını pek çok yerde değiştiren Dixon, 23 Mart günü İsolate organizasyonuyla istanbul'a geliyor. O gece ünlü DJ'e ülkemizdeki elektronik müzik sahnesinin en iyi isimlerinden Murat Uncuoğlu ve Alican eşlik edecek. Keyifli bir hafta sonunun planlarını yapıyorsanız listenize bu opsiyonu da ekleyebilirsiniz. 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası