Cumartesi Gecesi Müziğe Doymak

Berlin elektronik müzik sahnesinin sesini değiştiren, milyonlarca kişiye kendini dinleten ve dünyadaki en iyi DJ'ler listelerinde adı hep en üst sıralarda yer alan Dixon, 23 Mart Cumartesi İstanbul'da!

19 Mart 2019

Cumartesi Gecesi Müziğe Doymak

Kariyerine profesyonel futbolcu veya uzun mesafe koşucu olarak yön vermek isterken geçirdiği sakatlıktan dolayı sporu bırakmak zorunda kalan Alman asıllı Steffen Berkhahn'ın seneler sonra Dixon adıyla global elektronik müzik sahnesini değiştireceğini kendi de dahil kimse tahmin edemezdi. Ancak Steffen, dünyanın en prestijli elektronik müzik sitesi olan Resident Advisor'ın "en iyi 100 DJ" listesinin ilk sırasına adını 3 sene üst üste yazdırmayı başaran bir DJ oldu. Tekno ve house müzik dinlemeyenlerin bile ismini ve müziklerini bir şekilde duyduğu başarılı isim, aynı zamanda elektronik müzik dünyasının öncü şirketlerinin başında gelen, Innervisions plak şirketinin de kurucusu.

19-03/18/dixon-by-larissa-hofmann-1.jpgLarissa Hoffman

Kendinden sonra gelen DJ’lere ilham veren mix tekniği, bir çok müzik türüne olan hakimiyeti ve kendine has tarzıyla başta Berlin olmak üzere elektronik müziğin algısını pek çok yerde değiştiren Dixon, 23 Mart günü İsolate organizasyonuyla istanbul'a geliyor. O gece ünlü DJ'e ülkemizdeki elektronik müzik sahnesinin en iyi isimlerinden Murat Uncuoğlu ve Alican eşlik edecek. Keyifli bir hafta sonunun planlarını yapıyorsanız listenize bu opsiyonu da ekleyebilirsiniz. 


We Are One: A Global Film Festival’da Kaçırmamanız Gereken 5 Film

POPÜLER | We Are One: A Global Film Festival’da Kaçırmamanız Gereken 5 Film

Space X’in İnsanlı İlk Uzay Serüveni Başladı

POPÜLER | Space X’in İnsanlı İlk Uzay Serüveni Başladı

Leonardo DiCaprio'nun Unutulmaz 5 Performansı

POPÜLER | Leonardo DiCaprio'nun Unutulmaz 5 Performansı

Dark’ın Final Sezonuna Hazır Mısınız?

POPÜLER | Dark’ın Final Sezonuna Hazır Mısınız?

David Lynch'in Kısa Filmi Pozar Youtube'da

POPÜLER | David Lynch'in Kısa Filmi Pozar Youtube'da

David Bowie'den Kendrick Lamar'a, Ünlü İsimler Yardım Kampanyasında Buluştu

POPÜLER | David Bowie'den Kendrick Lamar'a, Ünlü İsimler Yardım Kampanyasında Buluştu

Daha Fazla Göster