Glastonbury İle Bütünleşen İkonik Performanslar

1970 sonrası devam eden hippi akımından ve özgürlük hareketinden alınan referanslarla oluşturulmuş Glastonbury Festivali, günümüzde tartışmasız dünyanın en büyük açık hava müzik ve sanat etkinliklerinden biri.

30 Haziran 2020

Glastonbury İle Bütünleşen İkonik Performanslar

Glastonbury, eğer COVID-19 salgını nedeniyle iptal edilmeseydi bu sene 50. yılını kadın sanatçılara ağırlık vererek kutlayacaktı. Bu kararın alınmasında organizatör Emily Eavis’in rolü büyük. BBC’nin bu sene iptal edilen festivalin 50. yıl kutlamalarını dijital ortama taşıyarak video ve playlist’lerden oluşan bir dizi etkinlikle gerçekleştirme planı hala biletlerini iade etmek istemeyen on binlerce müzikseveri ne kadar tatmin eder bilemeyiz. Ancak kulaklıklarınızı takıp arkanıza yaslanırsanız, binlerce insanla dip dibe aynı anda aynı hisleri yaşamanın eşsiz deneyimini kısa bir süreliğine de olsa hatırlayabileceksiniz. Glastonbury’den seçtiğimiz ikonik performanslarla kısa bir mola vermeye hazır olun.

Festivalin iptal edilen 2020 programına göz atmak isteyenler Spotify'da yer alan Pyramid Stage 2020 playlist'ini ziyaret edebilir. 


Sizin İçin Sırada Hangi Dizi Var?

POPÜLER | Sizin İçin Sırada Hangi Dizi Var?

Kullandığınız Ürünlerin Vegan Olması Tek Başına Yeterli Mi?

POPÜLER | Kullandığınız Ürünlerin Vegan Olması Tek Başına Yeterli Mi?

İngiltere'nin Yeni Efendisi: Liverpool

POPÜLER | İngiltere'nin Yeni Efendisi: Liverpool

Öteki Dünya Dizileri

POPÜLER | Öteki Dünya Dizileri

Bu Yaz Evinizde Bar Kurmanız İçin Gerekenler

POPÜLER | Bu Yaz Evinizde Bar Kurmanız İçin Gerekenler

Tartışmaya Açtık: Normal People

POPÜLER | Tartışmaya Açtık: Normal People

Daha Fazla Göster