GQ x Gucci: The Performers

Gucci ve GQ, “The Performers” isimli kısa film serisi ile bir iş birliğine imza atıyor. Seri, robotik biliminin öncü isimlerinden Profesör Hiroshi Ishiguro’nun, Osaka ile Kyoto arasındaki yolculuğunda, insan olmanın ne anlama geldiği sorusuna cevap aradığı ilk film olan “Act VII” ile açılışı yapıyor.

13 Temmuz 2018

Gucci ve GQ, küratörlüğünü GQ İngiliz edisyonu Genel Yayın Yönetmeni Dylan Jones’un yaptığı “The Performers” serisinin ilk filmi Act VII’ı görücüye çıkardı. 2017 yılında Gucci ve GQ  etkileyici  erkek figürlerin, beklenmedik yerlere yaptıkları, ruhlarını ve vizyonlarını şekillendiren hac yolculuklarının belgeselini çekmeye başladı.

“The Performers” serisinin Act VII ismini taşıyan filmi, Osaka Üniversitesi’nin, ünlü robotik profesörü Hiroshi Ishiguro’yu, kendi üretimi olan Erica ve Geminoid HI-4 ile ekrana taşıyor. Film, Erica’nın insan ve robot arasındaki farka atıfta bulunan “Son zamanlarda seninle benim aramdaki farkı merak ediyorum.” ifadesiyle açılıyor.

Barbara Anastacio’nun yönetmenliğini yaptığı film, profesörün Osaka ve Kyoto’da geçen bir gününü takip ederek bu temanın derinlerine inmesiyle devam ediyor. 2018 yılı içinde serinin üç filmi daha yayınlanacak.


John Wick Yeni Maceralarıyla Geri Dönüyor

POPÜLER | John Wick Yeni Maceralarıyla Geri Dönüyor

Spider-Man: Far From Home’dan İlk Fragman Yayınlandı

POPÜLER | Spider-Man: Far From Home’dan İlk Fragman Yayınlandı

Yeni Bilim Kurgu Dizimiz: Weird City

POPÜLER | Yeni Bilim Kurgu Dizimiz: Weird City

Jared Leto ve Lana Del Rey Gucci’nin Yeni Reklamında Buluştu

POPÜLER | Jared Leto ve Lana Del Rey Gucci’nin Yeni Reklamında Buluştu

Game of Thrones’dan Beklediğimiz Fragman Geldi

POPÜLER | Game of Thrones’dan Beklediğimiz Fragman Geldi

Liam Hemsworth'tan Not Alınması Gereken 5 Söz

POPÜLER | Liam Hemsworth'tan Not Alınması Gereken 5 Söz

Daha Fazla Göster