House of the Dragon 2. Sezon Heyecanı
Popüler

House of the Dragon 2. Sezon Heyecanı

HBO'nun Game of Thrones prequel serisi House of the Dragon şimdiye dek rekorları alt üst etmiş olabilir ancak bir de gelecek sezonu görün. Oyunculara dair kesinleşen bir şey olmasa da, tahmini bir yayın tarihi ve değişen yapım bilgilerini listeliyoruz.

Bir zamanların en prestijli hatta televizyon tarihinin bu yönde zirvesi olarak da kabul edilen Game of Thrones korkunç bir final sezonuyla tüm sevenlerini hayal kırıklığına uğratmıştı. Ancak HBO’nun prequel serisi House of the Dragon GoT’un kaybettiği tüm saygınlığı adeta geri kazandırıyor: Henüz sadece ilk sezonu yayınlandı (hala sezonun bitmesine birkaç bölüm daha var) ancak GoT dünyasında belirgin bir gelişme var. Üstelik sanılanın aksine dizide kraliyet günleri herkesin beklediğinden çok daha yakında gelecek.

Game of Thrones'un son sezonu tam bir felaket olsa da bu Dragon’a olan ilginin azalmasına neden olmadı. Aksine izleyici rakamları HBO’yu ve belki de herkesi şaşırtarak diziye kanalın tüm zamanlarda en çok izlenen ilk bölümü olma ünvanını kazandırdı.

Elbette ki ilk bölümün yayınlanmasından kısa bir süre sonra ikinci sezonun onaylanması şaşırtıcı değil. HBO'dan Francesca Orsi, “House of Targaryen’in destansı hikayesini anlatmaya ikinci sezonda da devam edebileceğimiz için çok heyecanlıyız” dedi.

Ancak ikinci sezon özellikle üst mevkilerde bazı değişimlerle geliyor. Thrones'un ve House Of the Dragon’un daimi yönetmenlerinden ve yapımcılarından Miguel Sapochnik ikinci sezon aramızda olmayacak.

Bir açıklamaya (The Hollywood Reporter) göre Sapochnik “Son birkaç yıldır Thrones evreninde çalışmak bir onur ve ayrıcalıktı. House of the Dragon'un ortak yaratıcısı Ryan Condal ve ekibine ikinci sezon ve sonrasında başarılar diliyorum” diyerek ayrılık sinyalleri verdi.

İşte House of the Dragon’un ikinci sezonu hakkında bildiğimiz her şey.

British GQ

İZLE
Nikolaj Coster-Waldau kamera arkası
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası