Marvel'da Yüksek Düzey Atama

Sinematik evrenin bugünlere gelmesinde rolü büyük olan ve on bir sene içinde başarılı işlere imza atan Feige, artık yalnızca film stüdyosunun başındaki isim değil, tüm kreatif birimlerin de baş sorumlusu olacak.

17 Ekim 2019

marvelFotoğraf: Getty Images Turkey

Marvel Studios'un başındaki isim Kevin Feige, yüksek düzey atamasıyla gündemde. Sinematik evrenin bugünlere gelmesinde rolü büyük olan ve on bir sene içinde başarılı işlere imza atan Feige, artık yalnızca film stüdyosunun başındaki isim değil, tüm kreatif birimlerin de baş sorumlusu olacak. Terfi, son on yılda Marvel Stüdyoları'na liderlik eden ve bu sayede etkileyici özellikler kazanan Disney’in, Feige’e olan inancının açık bir göstergesi. Temel olarak, Feige, Marvel'daki kreatif ile ilgili her şeyden sorumlu olacak ve çizgi romandan televizyona ve sinemaya kadar her şeyi gözden geçirecek.

Yeni ilişki potansiyel olarak iki dünya arasında daha fazla iş birliği veya geçitlere neden olabilir. Belki de Daredevil veya Jessica Jones gibi bazı sevilen TV karakterlerini beyaz perdeye getirebilir. Tabii ki, bunlar şimdilik sadece olası görülen senaryolar, bu yüzden Marvel hayranları gelecekteki haberler için takipte kalsın!


Glastonbury İle Bütünleşen İkonik Performanslar

POPÜLER | Glastonbury İle Bütünleşen İkonik Performanslar

Sizin İçin Sırada Hangi Dizi Var?

POPÜLER | Sizin İçin Sırada Hangi Dizi Var?

Kullandığınız Ürünlerin Vegan Olması Tek Başına Yeterli Mi?

POPÜLER | Kullandığınız Ürünlerin Vegan Olması Tek Başına Yeterli Mi?

İngiltere'nin Yeni Efendisi: Liverpool

POPÜLER | İngiltere'nin Yeni Efendisi: Liverpool

Öteki Dünya Dizileri

POPÜLER | Öteki Dünya Dizileri

Bu Yaz Evinizde Bar Kurmanız İçin Gerekenler

POPÜLER | Bu Yaz Evinizde Bar Kurmanız İçin Gerekenler

Daha Fazla Göster