Red Dead Redemption 2’ye Hazır mısınız?
Popüler

Red Dead Redemption 2’ye Hazır mısınız?

Oyun severlerin merakla beklediği Red Dead Redemption 2, Cuma günü piyasaya çıkıyor.

Vahşi Batı’nın çatışmalar ve karışıklıklarla dolu evrenine atılmamız için artık sayılı saatler kaldı. İlk çıktığından beri oyun severlerin en favori oyunları arasında yerini almayı başaran Red Dead Redemption, yeni oyunuyla ve muhteşem grafikleriyle geri dönüyor. Ancak oyuna henüz başlamadan geçen zamanda unuttuğumuz şeylerin üzerinden bir daha geçelim.

İlk Oyununun Konusu

İlk oyun bildiğimiz gibi 2010 yılında piyasaya sürüldü. Temel olarak oyun 1911’in Vahşi Batı’sında, ABD ve Meksika sınırı arasında geçti. Eski bir kanun kaçağı olan John Marston’u ana karakter olarak gördüğümüz oyunda; eşi ve çocuklarının devlet tarafından rehin alınmasıyla birlikte Marston’un eski çete üyeleriyle mücadelesine tanık olduk.

 

Red Dead Redemption 2

Yeni oyunda ilk oyundaki senaryonun öncesine tanık olacağız. Başarısız bir tren soygununu sonrasında gelişen olayları anlatacak olan oyununun ana kahramanı John Marston’un yerine Dutch Çetesi’nden Arthur Morgan olacak.

 

Hani Platformlarda Yayınlanacak?

Red Dead Redemption, 26 Ekim’de PlayStation 4 ve XboxOne için yayınlanacak. Söylentiler çıksa da oyun şu anlık PC formatında yayınlanmayacak.

 

Red Dead Redemption 2 Hakkında Bilmemiz Gerekenler

 

 

İZLE
Nikolaj Coster-Waldau kamera arkası
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası