The Walking Dead Devam Ediyor: Yıkılmadık Ayaktayız

Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi, malum sendroma bir nebze iyi gelen The Walking Dead'e üç aylık sezon arasından sonra kavuştuk.

16 Şubat 2016

The Walking Dead Devam Ediyor: Yıkılmadık Ayaktayız

Hatırlarsınız ki 6. sezon 8. bölümde çilekeş grubumuzun sonunda bir oh çektiği ve yerleşik hayata geçtiği Alexandria, Wolves'ların saldırısına uğramış, gözetleme kulelerinden birinin devrilmesiyle duvar yıkılmış ve binlerce zombi Alexandria'ya doluşmuştu. Alexandria'da bunlar yaşanırken Abraham, Sasha ve Darly'nin ellerinde bazukalarla dönüş yolunda olduğunu görüp biraz olsun içimizi rahatlatmıştık (tabii ki 9. bölüm fragmanındaki asi görünüşlü abilerden tırsmadık değil).

DİKKAT: YAZININ BUNDAN SONRAKİ KISMI ŞİDDETLİ SPOİLER İÇERMEKTEDİR.

Dizinin yönetmeni, Amerika'da 14 Şubat gecesi yayınlanan bölümle duygularımızı oyuncak edip bir güzel oynadı. Dönüş yolundaki dostlarımızın önünü kesen motorcu abilerin (Negan'ın adamları) hiç beklenmedik bir anda Darly tarafından patlamış mısıra çevrilmesi, Rick, Michonne, Jessi, Ron ve Sam'in, daha önce Rick'in ekmeğini yediği zombi bulamacı taktiğiyle silah deposuna gitmeye çalışırlarken Sam'in yaptığı patavatsızlık yüzünden zombi saldırısına uğramaları, Jessie (Rick'in son aşkıydı) ve Sam'in ısırılması, Ron'un Michonne tarafından kılıçtan geçirilmesi, Carl'ın gözünün çıkması, Rick'in yine cinnet geçirip tek başına zombilerin arasında dalması, hayatta kalanların birdenbire cesaretlenip Rick'e yardım etmeleri, bir avuç kişinin yüzlerce zombiyle yakın dövüşe girmesi ve daha bir sürü çılgın hareket. Dizi tarihinin en kanlı akşamı olmaya aday bir bölüm ve bundan sonraki bölümleri az çok tahmin edilebilir yapan bir geri dönüş...


Sex Education İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor!

POPÜLER | Sex Education İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor!

Golden Globe 2020’nin Tüm Kazananları

POPÜLER | Golden Globe 2020’nin Tüm Kazananları

Deadpool Yeni Filmiyle Geri Dönüyor!

POPÜLER | Deadpool Yeni Filmiyle Geri Dönüyor!

2019’a Damga Vuran En İyi 10 Dizi

POPÜLER | 2019’a Damga Vuran En İyi 10 Dizi

Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

POPÜLER | Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’ten İlk Görseller

POPÜLER | Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’ten İlk Görseller

Daha Fazla Göster