The Walking Dead Devam Ediyor: Yıkılmadık Ayaktayız

Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi, malum sendroma bir nebze iyi gelen The Walking Dead'e üç aylık sezon arasından sonra kavuştuk.

16 Şubat 2016

The Walking Dead Devam Ediyor: Yıkılmadık Ayaktayız

Hatırlarsınız ki 6. sezon 8. bölümde çilekeş grubumuzun sonunda bir oh çektiği ve yerleşik hayata geçtiği Alexandria, Wolves'ların saldırısına uğramış, gözetleme kulelerinden birinin devrilmesiyle duvar yıkılmış ve binlerce zombi Alexandria'ya doluşmuştu. Alexandria'da bunlar yaşanırken Abraham, Sasha ve Darly'nin ellerinde bazukalarla dönüş yolunda olduğunu görüp biraz olsun içimizi rahatlatmıştık (tabii ki 9. bölüm fragmanındaki asi görünüşlü abilerden tırsmadık değil).

DİKKAT: YAZININ BUNDAN SONRAKİ KISMI ŞİDDETLİ SPOİLER İÇERMEKTEDİR.

Dizinin yönetmeni, Amerika'da 14 Şubat gecesi yayınlanan bölümle duygularımızı oyuncak edip bir güzel oynadı. Dönüş yolundaki dostlarımızın önünü kesen motorcu abilerin (Negan'ın adamları) hiç beklenmedik bir anda Darly tarafından patlamış mısıra çevrilmesi, Rick, Michonne, Jessi, Ron ve Sam'in, daha önce Rick'in ekmeğini yediği zombi bulamacı taktiğiyle silah deposuna gitmeye çalışırlarken Sam'in yaptığı patavatsızlık yüzünden zombi saldırısına uğramaları, Jessie (Rick'in son aşkıydı) ve Sam'in ısırılması, Ron'un Michonne tarafından kılıçtan geçirilmesi, Carl'ın gözünün çıkması, Rick'in yine cinnet geçirip tek başına zombilerin arasında dalması, hayatta kalanların birdenbire cesaretlenip Rick'e yardım etmeleri, bir avuç kişinin yüzlerce zombiyle yakın dövüşe girmesi ve daha bir sürü çılgın hareket. Dizi tarihinin en kanlı akşamı olmaya aday bir bölüm ve bundan sonraki bölümleri az çok tahmin edilebilir yapan bir geri dönüş...


Forbes, 2019'un En Çok Kazanan Rapçilerini Açıkladı

POPÜLER | Forbes, 2019'un En Çok Kazanan Rapçilerini Açıkladı

Sağlıklı İş Birliği: Virgil Abloh x Evian x Soma

POPÜLER | Sağlıklı İş Birliği: Virgil Abloh x Evian x Soma

Yüzüklerin Efendisi Dizisi Başlıyor!

POPÜLER | Yüzüklerin Efendisi Dizisi Başlıyor!

Balenciaga'nın Fütüristik Moda Üssü

POPÜLER | Balenciaga'nın Fütüristik Moda Üssü

Kanye West'in Yeni Albümü için Geri Sayım Başladı

POPÜLER | Kanye West'in Yeni Albümü için Geri Sayım Başladı

Şampiyonlar Ligi Yolculuğu Bugün Başlıyor!

POPÜLER | Şampiyonlar Ligi Yolculuğu Bugün Başlıyor!

Daha Fazla Göster