The Walking Dead Devam Ediyor: Yıkılmadık Ayaktayız

Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi, malum sendroma bir nebze iyi gelen The Walking Dead'e üç aylık sezon arasından sonra kavuştuk.

16 Şubat 2016

The Walking Dead Devam Ediyor: Yıkılmadık Ayaktayız

Hatırlarsınız ki 6. sezon 8. bölümde çilekeş grubumuzun sonunda bir oh çektiği ve yerleşik hayata geçtiği Alexandria, Wolves'ların saldırısına uğramış, gözetleme kulelerinden birinin devrilmesiyle duvar yıkılmış ve binlerce zombi Alexandria'ya doluşmuştu. Alexandria'da bunlar yaşanırken Abraham, Sasha ve Darly'nin ellerinde bazukalarla dönüş yolunda olduğunu görüp biraz olsun içimizi rahatlatmıştık (tabii ki 9. bölüm fragmanındaki asi görünüşlü abilerden tırsmadık değil).

DİKKAT: YAZININ BUNDAN SONRAKİ KISMI ŞİDDETLİ SPOİLER İÇERMEKTEDİR.

Dizinin yönetmeni, Amerika'da 14 Şubat gecesi yayınlanan bölümle duygularımızı oyuncak edip bir güzel oynadı. Dönüş yolundaki dostlarımızın önünü kesen motorcu abilerin (Negan'ın adamları) hiç beklenmedik bir anda Darly tarafından patlamış mısıra çevrilmesi, Rick, Michonne, Jessi, Ron ve Sam'in, daha önce Rick'in ekmeğini yediği zombi bulamacı taktiğiyle silah deposuna gitmeye çalışırlarken Sam'in yaptığı patavatsızlık yüzünden zombi saldırısına uğramaları, Jessie (Rick'in son aşkıydı) ve Sam'in ısırılması, Ron'un Michonne tarafından kılıçtan geçirilmesi, Carl'ın gözünün çıkması, Rick'in yine cinnet geçirip tek başına zombilerin arasında dalması, hayatta kalanların birdenbire cesaretlenip Rick'e yardım etmeleri, bir avuç kişinin yüzlerce zombiyle yakın dövüşe girmesi ve daha bir sürü çılgın hareket. Dizi tarihinin en kanlı akşamı olmaya aday bir bölüm ve bundan sonraki bölümleri az çok tahmin edilebilir yapan bir geri dönüş...


George Clooney Televizyon Dünyasına Geri Dönüyor

POPÜLER | George Clooney Televizyon Dünyasına Geri Dönüyor

2019 Grammy Ödülleri’nin Tüm Kazananları

POPÜLER | 2019 Grammy Ödülleri’nin Tüm Kazananları

Grammy Kazanamayan 10 Müzik Efsanesi

POPÜLER | Grammy Kazanamayan 10 Müzik Efsanesi

GQ X KING: Geçmişten Günümüze James Bond

POPÜLER | GQ X KING: Geçmişten Günümüze James Bond

GQ X KING: En Unutulmaz Super Bowl Anları

POPÜLER | GQ X KING: En Unutulmaz Super Bowl Anları

Game of Thrones’un Final Sezonundan İlk Görüntüler

POPÜLER | Game of Thrones’un Final Sezonundan İlk Görüntüler

Daha Fazla Göster