Popüler

Vans ve Disney'den Heyecan Veren Birliktelik

Önce Mickey Mouse sonra Harry Potter ve şimdi de sırada Disney'in 1993 yılında yayınlanan filmi The Nightmare Befor Christmas. Vans iş birliklerinin önünü almak neredeyse imkansız!

19-09/10/vans-1568114167.jpgFotoğraf: @vans

Her iş birliğinde farklı endüstrilerden ilham alarak heyecan verici ortaklıklara imza atan Vans, bu kez Disney ile bir araya geliyor. Daha önce Bizarre Adventure'dan Vincent Van Gogh Museum'a kadar sektörler arası bağı spor ayakabılarıyla kuran Kaliforniyalı marka şimdi de Tim Burton'ın ikonikleşmiş filmlerinden biri olan The Nightmare Before Christmas'tan aldığı ilhamla yeni koleksiyonunu duyurdu. 

Filmin 1993'te piyasaya sürülmesinden sonra edinilen finansal başarısının yanı sıra, Tim Burton’ın mizah yönü olan ama aynı zamanada karanlık stop-motion müzikali 26 yıl içerisinde popülaritesinden ödün vermeyerek, farklı sektörelere dahil olmayı hala sürdürüyor.

Meraklısına not: Vans x The Nightmare Before Christmas ile ilgili bilgilerden anında haberdar olmak için Vans'ın resmi web sitesinden bildirimlere kaydolabilirsiniz.İLGİLİ İÇERİKLER vans Disney
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası