Yüksek Moda İş Birliği: AIR DIOR

Dior ve Jordan Brand, uzun zamandır beklenen Air Jordan 1 High OG iş birliğini resmen duyurdu.

04 Aralık 2019

19-12/04/https___hypebeastcom_image_2019_12_dior-jordan-brand-air-jordan-1-high-og-official-images-release-infodior-jordan-brand-air-jordan-1-high-og-official-images-001-1575471071.jpg

Dior ve Jordan Brand, uzun zamandır beklenen Air Jordan 1 High OG iş birliğini resmen duyurdu. Ayakkabı, Dior Men’in Miami’de gerçekleşen Sonbahar/Kış 2020 şovu öncesinde, iki markanın  da resmi bir açıklamasının ardından ortaya çıktı. AJ1’in 35. yıldönümü için üretilen spor ayakkabı, Air Jordan'ın zamansızlığını ve Maison Dior’un ikonik tarzını yansıtıyor.

Dior Men Kreatif Direktörü Kim Jones“Farklı dünyaları, farklı fikirleri bir araya getirmeyi seviyorum. Jordan Brand ve Maison Dior, her ikisi de kendi alanlarında mutlak mükemmelliğin simgesi. Onları bu özel iş birliğinde bir araya getirmek heyecan verici ve gerçekten yeni bir şey” açıklamasında bulundu.

19-12/04/https___hypebeastcom_image_2019_12_dior-jordan-brand-air-jordan-1-high-og-official-images-release-infodior-jordan-brand-air-jordan-1-high-og-official-images-006.jpg

Jordan Brand Tasarım Başkan Yardımcısı Martin Lotti ise iş birlik hakkında "Yaptığımız iş birlikleri özgün bir bağlantıdan ve her markanın boyutlarını, yaratıcılık ve tasarım inovasyonuyla genişletme arzusuyla başlıyor. Maison Dior ile ortaklığımız basketbol stiline yeni bir görünüm kazandıracak ve üst düzey sokak giysilerini lüks moda ile harmanlayacak olmasıydı. Her iki markanın da zengin ikonografisine saygı göstereceğimiz ve mirasımızdan ilham alacağımız bir iş birliğine imza attık" dedi.

İtalya'da en yüksek standartlarda üretilen ayakkabı, Maison Dior’un deri ürünlerini hatırlatan ince dana derisinden üretildi. İkonik Jumpman Wings logosunda “AIR DIOR” yazan, swoosh işaretinin Dior'un ikonik Oblique kanvas deseniyle harmanlanan ve sınırlı sayıda üretilen Air Jordan 1 High OG, Nisan 2020'de Dior mağazalarında dünya çapında satışa sunulacak. Fiyat bilgisi ise henüz açıklanmadı.


Sex Education İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor!

POPÜLER | Sex Education İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor!

Golden Globe 2020’nin Tüm Kazananları

POPÜLER | Golden Globe 2020’nin Tüm Kazananları

Deadpool Yeni Filmiyle Geri Dönüyor!

POPÜLER | Deadpool Yeni Filmiyle Geri Dönüyor!

2019’a Damga Vuran En İyi 10 Dizi

POPÜLER | 2019’a Damga Vuran En İyi 10 Dizi

Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

POPÜLER | Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’ten İlk Görseller

POPÜLER | Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’ten İlk Görseller

Daha Fazla Göster