Popüler

Yüksek Moda İş Birliği: AIR DIOR

Dior ve Jordan Brand, uzun zamandır beklenen Air Jordan 1 High OG iş birliğini resmen duyurdu.

19-12/04/https___hypebeastcom_image_2019_12_dior-jordan-brand-air-jordan-1-high-og-official-images-release-infodior-jordan-brand-air-jordan-1-high-og-official-images-001-1575471071.jpg

Dior ve Jordan Brand, uzun zamandır beklenen Air Jordan 1 High OG iş birliğini resmen duyurdu. Ayakkabı, Dior Men’in Miami’de gerçekleşen Sonbahar/Kış 2020 şovu öncesinde, iki markanın  da resmi bir açıklamasının ardından ortaya çıktı. AJ1’in 35. yıldönümü için üretilen spor ayakkabı, Air Jordan'ın zamansızlığını ve Maison Dior’un ikonik tarzını yansıtıyor.

Dior Men Kreatif Direktörü Kim Jones“Farklı dünyaları, farklı fikirleri bir araya getirmeyi seviyorum. Jordan Brand ve Maison Dior, her ikisi de kendi alanlarında mutlak mükemmelliğin simgesi. Onları bu özel iş birliğinde bir araya getirmek heyecan verici ve gerçekten yeni bir şey” açıklamasında bulundu.

19-12/04/https___hypebeastcom_image_2019_12_dior-jordan-brand-air-jordan-1-high-og-official-images-release-infodior-jordan-brand-air-jordan-1-high-og-official-images-006.jpg

Jordan Brand Tasarım Başkan Yardımcısı Martin Lotti ise iş birlik hakkında "Yaptığımız iş birlikleri özgün bir bağlantıdan ve her markanın boyutlarını, yaratıcılık ve tasarım inovasyonuyla genişletme arzusuyla başlıyor. Maison Dior ile ortaklığımız basketbol stiline yeni bir görünüm kazandıracak ve üst düzey sokak giysilerini lüks moda ile harmanlayacak olmasıydı. Her iki markanın da zengin ikonografisine saygı göstereceğimiz ve mirasımızdan ilham alacağımız bir iş birliğine imza attık" dedi.

İtalya'da en yüksek standartlarda üretilen ayakkabı, Maison Dior’un deri ürünlerini hatırlatan ince dana derisinden üretildi. İkonik Jumpman Wings logosunda “AIR DIOR” yazan, swoosh işaretinin Dior'un ikonik Oblique kanvas deseniyle harmanlanan ve sınırlı sayıda üretilen Air Jordan 1 High OG, Nisan 2020'de Dior mağazalarında dünya çapında satışa sunulacak. Fiyat bilgisi ise henüz açıklanmadı.

İZLE
Kaan Yıldırım Yaz 2022'de Yolda
İLGİLİ İÇERİKLER Dior air jordan Kim jones
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası