Raffles İstanbul’da yeni yıl ışıltısı!
GQ Tanıtım

Raffles İstanbul’da yeni yıl ışıltısı!

Raffles İstanbul, 2024’ü enfes bir lezzet, keyifli bir eğlence, lüks bir arınma ve unutulmaz bir konaklama deneyimiyle karşılamaya hazırlanıyor.

Hafızalarda ve Damaklarda Yer Edecek Raffles Yılbaşı Gecesi Yemeği

İstanbul’un göz alıcı manzarasında konuklarını ağırlayan Raffles İstanbul, yeni yılı da göze, damağa ve ruha hitap eden ışıltılı bir geceyle Raffles Teras’ta karşılıyor.

31 Aralık 2023 akşamına ilk adım ismini yüzyılın edebi dehalarından esinle alan Writers Bar’da damaklarda hoş bir tat bırakacak imza kokteyllerle atılacak. “Fine dining” tarzıyla kişiye özel servis sunulacak gecede şefin özenle hazırladığı yedi aşamalı yılbaşı menüsü sınırsız premium yerel şarap çeşitleri eşliğinde damakları şenlendirecek. Hem et hem balık tutkunları düşünülerek hazırlanan, “Sous Vide” Süt Dana Bonfile ve Fırınlanmış Karadeniz Kalkan Balığı ile iki aşamalı ana yemek ayrıcalığı sunan yılbaşı menüsü tadılırken gece Emir Ersoy Orkestrası’nın muhteşem performansı ile taçlanacak.

Raffles İstanbul’da yeni yıl ışıltısı!

Yeni yıl coşkusu, yılbaşı gecesi yemeği sonrası Writers Bar’da gerçekleşecek partide, canlı DJ performansıyla devam edecek. Küçük misafirlerin de daima düşünüldüğü Raffles İstanbul’da, çocuklar için hazırlanacak özel alanda, çocuk büfesinden enfes lezzetler, aktiviteler ve sihirbaz performansı ile yılbaşı gecesi minikler için de eğlenceye dönüşecek.

*Raffles İstanbul Yılbaşı Gecesi Yemeği 1 Aralık 2023'e kadar erken rezervasyon ayrıcalığıyla, kişi başı KDV dahil 13.500 TL ve şampanya menüsü %20 avantajlı!

Raffles İmzalı Akşamüstü Çay Saati Aralık Boyunca Festive Havasında

Raffles İstanbul’da yeni yıl ışıltısı!

Raffles İstanbul’un kalbinde konumlanan Lavinia’da sunulan Akşamüstü Çay Saati 1-31 Aralık 2023 arası Festive konseptiyle konuklarını ağırlayacak.

Her gün 14.00 - 18.00 arası, Festive’in gelenekselleşen tatlı ve tuzlu lezzetlerine yer verilecek akşamüstü çay saati menüsüne sınırsız çay ve kahve çeşitleri eşlik edecek ve piyanodan yükselen melodiler lobinin dört bir yanını saracak. Kişi başı KDV dahil 1.200 TL.

Raffles İstanbul’un Efsanevi Brunch’ı Yeni Yıl Ruhunda

Raffles İstanbul’da yeni yıl ışıltısı!

Raffles İstanbul, 2024’ün ilk günü 1 Ocak’ta ise Raffles Teras’ta 12.00 - 15.30 arası efsanevi Raffles Brunch’ını yeni yıl konsepti ile gerçekleştirecek. Ata Marin Band’ın canlı performansının eşlik edeceği Brunch keyfiyle yeni yıla neşeli ve leziz bir başlangıç yapılacak. Kişi başı KDV dahil 4.500 TL.

Raffles SPA’da Arınmanın Öyküsü Baştan Yazılıyor

Raffles İstanbul’da yeni yıl ışıltısı!

Lüksün huzurla birleştiği ve derin bir arınmaya dönüştüğü Raffles SPA, yeni yılda yeni teklifleriyle misafirlerine arınmanın tanımını baştan yaptıracak.

Raffles Deep Purification” konseptli yeni yıl programıyla öne çıkan Raffles SPA, 1 Aralık 2023 - 8 Ocak 2024 arasında sunduğu özel bakımlarıyla yeni yılda ruhun ve bedenin yenilendiği bütünsel bir deneyim vadediyor.

Baştan ayağa lüks bir arınma, rahatlama ve duyusal uyanış deneyimi sunan Raffles SPA’da, yeni yıla yenilenmiş girmenin keyfini olanca tazeliğiyle yaşamak mümkün. Yeni yıla özel teklifleriyle de cezbedici bir zindelik vadeden Raffles SPA, 210 dakikalık özel programıyla misafirlerine, geleneksel hamam bakımı, birbirinden özel masaj ve cilt bakımı seçeneklerinin yanı sıra sağlıklı ve zinde bir yaşamın olmazsa olmazı düzenli beslenmeyi de düşünerek sağlıklı menüden bir öğle yemeği keyfi sunuyor. Yeni Yıla Özel Tam Gün Bakım Teklifi kişi başı KDV dahil 450 EURO.

Spa rezervasyon ve daha fazla bilgi için; spa.istanbul@raffles.com | +90 530 688 44 08

Raffles İstanbul’da Düşlerin Ötesinde Işıl Işıl Bir Konaklama Deneyimi

Yedi tepeli zamansız şehir İstanbul’un harikulade manzaralarına sahip oda ve süitleriyle Raffles İstanbul’da konaklama deneyimi, yeni yıl ışıltısıyla unutulmaz bir anıya dönüşüyor.

Raffles İstanbul’un şık tasarımlarıyla dikkat çeken ferah oda veya süitlerinde iki kişilik lüks konaklama, özenle hazırlanan kişiye özel Yılbaşı ikramları, Raffles Teras’ta iki kişilik yedi aşamalı enfes Yılbaşı gecesi yemeği ve yepyeni bir yılın ilk gününde iki kişilik efsanevi Raffles Brunch, Raffles İstanbul konaklama deneyimini düşlerin ötesine taşıyacak. Yeni Yıl Konaklama Teklifi, iki kişilik 1 gece 1.700 EURO+KDV veya 2 gece 2.200 EURO+KDV’den baslayan fiyatlarla…

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası