Raffles İstanbul'da Yeni Yıla Geri Sayım
Yeme-İçme

Raffles İstanbul'da Yeni Yıla Geri Sayım

Misafirlerini duygusal lüks ile sarmalayan Raffles İstanbul, yeni yıla özel programlarıyla onlara yine modern bir masalı yaşatacak. Görkemli ve çok çarpıcı deneyimleriyle bu yıl da dört dörtlük programlar hazırlayan Raffles İstanbul’da, müzik, dans ve eşsiz ziyafetler eşliğinde yaşanacak gece akıllara kazınacak.

Raffles İstanbul’un görkemli balo salonu bu yıl misafirlerine eşsiz bir gala yemeği için kapılarını açacak. Dünyaca ünlü keman sanatçısı Canan Anderson ve ona eşlik eden dans gösterisinin ardından, gece boyu Barbaros ve 16 kişilik müzik grubunun hareketli melodileri, özel dekoruyla hazırlanan heybetli sahneden taşarak eğlenceyi zirveye taşıyacak.

Damaklarda unutulmaz tatlar bırakacak 6 aşamalı gala menüsü ile misafirler gece boyu dünya mutfaklarının en iyi lezzetlerinin deneyimlenecek. Ahtapot karpaçyo, ıstakozlu ravioli, taze elma sorbe ve Fransız usulü soğan çorbasının ardından karışık mantarlar ve ördek yağında kızartılmış patates graten eşliğinde 28 saat pişirilmiş baharatlı dana kaburga servis edilecek. Tatlı olarak ise karışık dağ meyveleri ve vanilyalı dondurma eşliğinde beyaz çikolatalı sıcak kek ile gece tamamlanacak.

Yeni yıl akşamına ait bütün bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası