Depeche Mode zamanı
Saat

Depeche Mode zamanı

Hublot, Depeche Mode ile birlikte özel bir tasarıma imza attı. Sadece 250 adet üretilen Big Bang Depeche Mode kol saatleri Charity: Water vakfı yararına satışa sunulacak.

Dünyanın en popüler elektronik müzik grubu olarak anılan 33 yıllık new wave efsanesi Depeche Mode, bir yandan cennetten çıkma yepyeni albümü Delta Machine'i yayınlamaya, diğer yandan 17 Mayıs'ta Türkiye'de bir konser vermeye hazırlanıyor; tüm bunların yanında bir de hayır işleriyle ilgileniyor.

İsviçreli seçkin saat üreticisi Hublot ile özel bir kol saati tasarımı için bir araya gelen Britanyalı üçlü bu özel parçanın satışından elde edilen gelirin, gelişmekte olan ülkelerde sınırlı içme suyu kaynaklarına daha fazla insanın ulaşabilmesi için mücadele eden Water: Charity vakfına bağışlanacağını açıkladı.

2010 yılında benzer bir iş birliğine imza atan Depeche Mode ve Hublot, 12 kol saatinden oluşan özel bir seriyi açık artırmaya çıkarmış ve elde edilen geliri Teenage Cancer Trust'a bağışlamıştı. Bu kez 250 adet üretilen Big Bang Depeche Mode serisi kol saatleri, dünya çapında seçkin mağazalarda satışa sunulacak.

Dana derisi kayışıyla uyumlu zımbalı kadranıyla bu siyah kronograf aslına bakarsanız bileğinize takmaya kıyamayacağınız bir koleksiyon parçası -özellikle de Depeche Mode hayranları için.

Fiyatı ve satış detayları henüz açıklanmayan Big Bang Depeche Mode, muhtemelen Delta Machine albümüyle paralel olarak piyasaya çıkacak.

Hublot - Big Bang Depeche Mode

İZLE
Spot Işıkları Kuliste: Chris Appleton
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası