Güneşe dokunan zaman makinesi

Yeni Tissot T-Touch Expert Solar, alanında çığır açan ilk dokunmatik saatin güneş enerjisi ile çalışan güncellenmiş versiyonu.

18 Haziran 2015

Güneşe dokunan zaman makinesi

Dokunmatik teknolojisiyle güneşin sınırsız enerjisini bir araya getiren bu öncü model, sayılar yerine rüzgârgülü içeren yeni bir bezele ve dakika göstergesinin üzerindeki Super-LumiNova ok sayesinde çok daha kolay okunabilirliğe sahip. Bu sayede hem zaman hem de rota göstergelerini karanlıkta bile çok daha hızlı bir şekilde ayırt etmek mümkün.

Kullanışlı ekstralar

Teknik başarılarının yanı sıra, yeni Tissot T-Touch Expert Solar’ın tasarımı da tarz sahibi ve farklı. Maceraseverler, modelin tırmanış ekipmanının üzerine giyerken kolaylık sağlayan ve ellerin serbest kalması gerektiği durumlarda sırt çantasına bağlanabilen deri Velcro kayışını; stil severler ise son derece şık tamamen siyah lastik kayışı çok beğenecekler. Günlük kullanım için oluşturulmuş 20 dokunmatik işlevsel fonksiyon ise herkesin hayatını kolaylaştıracak.

Tissot T-Touch Expert Solar’ın saat yapımını sonsuza dek değiştirecek olan fonksiyonları arasında; gün ve hafta sayılarını gösteren sürekli takvim, iki adet alarm, iki adet zaman dilimi ve bağıl basınç ile birlikte hava tahmin göstergesi, yükseklik farkı ölçer ile yükseklik göstergesi, atlama ve ayırma özelliğine sahip kayıt defteri uygulaması içeren kronograf, pusula, zamanlayıcı, güneş açısı, regatta özelliği ve arka ışık yer alıyor.

Yeni Tissot T-Touch Expert Solar


Gucci’nin Yeni Grip Watch Tasarımları ile Tanışın

SAAT | Gucci’nin Yeni Grip Watch Tasarımları ile Tanışın

Audemars Piguet’in Yeni Saatleri: AP Code 11.59 ve Royal Oak Perpetual Calendar

SAAT | Audemars Piguet’in Yeni Saatleri: AP Code 11.59 ve Royal Oak Perpetual Calendar

Macerayı Doğada Yaşayanların Saati: Suunto 9

SAAT | Macerayı Doğada Yaşayanların Saati: Suunto 9

Seiko Yeni Prospex Koleksiyonunu Sunar

SAAT | Seiko Yeni Prospex Koleksiyonunu Sunar

Raymond Weil'ın Yeni Koleksiyonu: Toccata

SAAT | Raymond Weil'ın Yeni Koleksiyonu: Toccata

Omega Yeni Saati ile James Bond’u Onurlandırıyor

SAAT | Omega Yeni Saati ile James Bond’u Onurlandırıyor

Daha Fazla Göster