Güneşe dokunan zaman makinesi

Yeni Tissot T-Touch Expert Solar, alanında çığır açan ilk dokunmatik saatin güneş enerjisi ile çalışan güncellenmiş versiyonu.

18 Haziran 2015

Güneşe dokunan zaman makinesi

Dokunmatik teknolojisiyle güneşin sınırsız enerjisini bir araya getiren bu öncü model, sayılar yerine rüzgârgülü içeren yeni bir bezele ve dakika göstergesinin üzerindeki Super-LumiNova ok sayesinde çok daha kolay okunabilirliğe sahip. Bu sayede hem zaman hem de rota göstergelerini karanlıkta bile çok daha hızlı bir şekilde ayırt etmek mümkün.

Kullanışlı ekstralar

Teknik başarılarının yanı sıra, yeni Tissot T-Touch Expert Solar’ın tasarımı da tarz sahibi ve farklı. Maceraseverler, modelin tırmanış ekipmanının üzerine giyerken kolaylık sağlayan ve ellerin serbest kalması gerektiği durumlarda sırt çantasına bağlanabilen deri Velcro kayışını; stil severler ise son derece şık tamamen siyah lastik kayışı çok beğenecekler. Günlük kullanım için oluşturulmuş 20 dokunmatik işlevsel fonksiyon ise herkesin hayatını kolaylaştıracak.

Tissot T-Touch Expert Solar’ın saat yapımını sonsuza dek değiştirecek olan fonksiyonları arasında; gün ve hafta sayılarını gösteren sürekli takvim, iki adet alarm, iki adet zaman dilimi ve bağıl basınç ile birlikte hava tahmin göstergesi, yükseklik farkı ölçer ile yükseklik göstergesi, atlama ve ayırma özelliğine sahip kayıt defteri uygulaması içeren kronograf, pusula, zamanlayıcı, güneş açısı, regatta özelliği ve arka ışık yer alıyor.

Yeni Tissot T-Touch Expert Solar


Swatch’un Yeni Saati ile Tanışın: FLYMAGIC

SAAT | Swatch’un Yeni Saati ile Tanışın: FLYMAGIC

Chanel’in Monsieur Tasarımı Geri Döndü

SAAT | Chanel’in Monsieur Tasarımı Geri Döndü

IWC Schaffhausen’in Pilot’s Watches Koleksiyonuyla Tanışın

SAAT | IWC Schaffhausen’in Pilot’s Watches Koleksiyonuyla Tanışın

IWC'nin Pilot's Watches'un Yeni Üyelerine Özel Gala Gecesi

SAAT | IWC'nin Pilot's Watches'un Yeni Üyelerine Özel Gala Gecesi

Saat Dünyasının Yeni Üyesi: Hermes Carre H

SAAT | Saat Dünyasının Yeni Üyesi: Hermes Carre H

Omega’nın Uzayda Kullanılan İlk Saati Geri Dönüyor

SAAT | Omega’nın Uzayda Kullanılan İlk Saati Geri Dönüyor

Daha Fazla Göster