Güneşe dokunan zaman makinesi

Yeni Tissot T-Touch Expert Solar, alanında çığır açan ilk dokunmatik saatin güneş enerjisi ile çalışan güncellenmiş versiyonu.

18 Haziran 2015

Güneşe dokunan zaman makinesi

Dokunmatik teknolojisiyle güneşin sınırsız enerjisini bir araya getiren bu öncü model, sayılar yerine rüzgârgülü içeren yeni bir bezele ve dakika göstergesinin üzerindeki Super-LumiNova ok sayesinde çok daha kolay okunabilirliğe sahip. Bu sayede hem zaman hem de rota göstergelerini karanlıkta bile çok daha hızlı bir şekilde ayırt etmek mümkün.

Kullanışlı ekstralar

Teknik başarılarının yanı sıra, yeni Tissot T-Touch Expert Solar’ın tasarımı da tarz sahibi ve farklı. Maceraseverler, modelin tırmanış ekipmanının üzerine giyerken kolaylık sağlayan ve ellerin serbest kalması gerektiği durumlarda sırt çantasına bağlanabilen deri Velcro kayışını; stil severler ise son derece şık tamamen siyah lastik kayışı çok beğenecekler. Günlük kullanım için oluşturulmuş 20 dokunmatik işlevsel fonksiyon ise herkesin hayatını kolaylaştıracak.

Tissot T-Touch Expert Solar’ın saat yapımını sonsuza dek değiştirecek olan fonksiyonları arasında; gün ve hafta sayılarını gösteren sürekli takvim, iki adet alarm, iki adet zaman dilimi ve bağıl basınç ile birlikte hava tahmin göstergesi, yükseklik farkı ölçer ile yükseklik göstergesi, atlama ve ayırma özelliğine sahip kayıt defteri uygulaması içeren kronograf, pusula, zamanlayıcı, güneş açısı, regatta özelliği ve arka ışık yer alıyor.

Yeni Tissot T-Touch Expert Solar


Omega De Ville Serisinin Yeni Üyesini ile Karşımızda

SAAT | Omega De Ville Serisinin Yeni Üyesini ile Karşımızda

Swatch’un Sonbahar/Kış 2019 BAU Swatch Keşfedin

SAAT | Swatch’un Sonbahar/Kış 2019 BAU Swatch Keşfedin

Spor Yaparken Size Eşlik Edecek En İyi 7 Akıllı Saat

SAAT | Spor Yaparken Size Eşlik Edecek En İyi 7 Akıllı Saat

4 Favori Saat ve Ekürileri

SAAT | 4 Favori Saat ve Ekürileri

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri

SAAT | Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri

Hublot ve Ferrari İş Birliği: Classic Fusion Ferrari GT

SAAT | Hublot ve Ferrari İş Birliği: Classic Fusion Ferrari GT

Daha Fazla Göster