Novak Djokovic Roland Garros'taki Zaferini En Sevdiği Saatin 25.000 Euro Değerindeki Mavi Modeliyle Kutluyor
Saat

Novak Djokovic Roland Garros'taki Zaferini En Sevdiği Saatin 25.000 Euro Değerindeki Mavi Modeliyle Kutluyor

11 Haziran Pazar günü, 36 yaşındaki Sırp efsane Novak Djokovic üçüncü Fransa Açık ve yirmi üçüncü Grand Slam şampiyonluğunu kazandı.

Novak Djokovic bu kez alanında dünya tarihinde tek başına. Sırp tenisçi, 11 Haziran Pazar günü Norveçli Casper Ruud'a karşı kazandığı üçüncü Fransa Açık şampiyonluğuyla (7/6, 6/3, 7/5) Grand Slam şampiyonluğu sayısında Rafael Nadal'ı geride bıraktı. Bu yıl sakatlanan İspanyol tenisçinin 22 şampiyonluğuna karşılık Novak Djokovic'in 23 şampiyonluğu bulunuyor. Bu, sadece birkaç yıl önce kimsenin, kariyerini 20 Grand Slam şampiyonluğuyla tamamlayan Rafael Nadal ve Roger Federer'i geçeceğini düşünmediği bir isim için olağanüstü bir başarı. Novka Djokovic ayrıca tenis tarihinde her Grand Slam'i en az 3 kez kazanan ilk oyuncu oldu. Gerçekten etkileyici.

Fransa Açık'ı 1983'te kazanan son Fransız olan Yannick Noah tarafından takdim edilen kupa töreninde Novak Djokovic, üzerinde renkli, işlemeli timsahlarla bezenmiş 23 numarayı taşıyan klasik bir Lacoste ceket giydi. Ayrıca en sevdiği model olduğu için çok klasik olan mavi bir saat taktı. Dünya 1 numarası Ocak ayında Avustralya Açık'ı kazandığında da aynı saati takmıştı: seramik bir Hublot Big Bang. Kesin konuşmak gerekirse, Meca-10 Ceramic Blue, 45 mm kasaya ve parlak saten bir yüzey vermek için işlenmiş mavi seramik çerçeveye sahip bir saat. Kayış da kauçuktan yapılmış. Bu saatin adındaki 10, 10 günlük güç rezervini çağrıştırmaktadır. Bu Hublot saat, Novak Djokovic gibi tükenmez diyebiliriz.  Wimbledon turnuvası bir ay sonra başlayacağı için bu saat seçiminin burada sonlanmayacağını düşünüyoruz. Sırp tenisçi dört kez şampiyon oldu (toplamda yedi galibiyet alarak).

Hublot Big Bang Meca-10 Ceramic Blue saat 25.200 €'dan satışa sunuluyor.

hublot

GQ FRANSA

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası