Zamanı gösteren ilk sanat eseri
Saat

Zamanı gösteren ilk sanat eseri

Hublot, Fransız sanatçı Richard Orlinski'yle güçlerini birleştiriyor. Bu ilham verici işbirliğinin kapsamında tasarlanan Classic Fusion modeli, hem markanın hem de Orlinski'nin ustalıklarının harmanlanmasıyla ortaya çıkmış: Fütüristik bir tasarımla şekillendirilmiş çok fonksiyonlu bir saat.

Classic Fusion Aerofusion Chronograph Orlinski yepyeni iki modelle geliyor. Her biri 200 parçadan oluşan limitli üretim saatlerin bir modeli titanyum, diğeri ise mavi seramik. 

45 milimetrelik saat, açılarla ve yansımalarla oynayan yepyeni bir tasarıma sahip. Kasadan bezele, butonlardan ibrelere, saatin dış kısımları ve elmas kesim yüzeyleri birbirini yansıtıyor.

17-12/18/l_hublot-orlinski-1-crop.jpg

O bir sanat eseri

Heykeltıraş ve saat üreticisi, bir araya gelmelerini kutlamak için doğal olarak Miami’yi ve Tasarım Bölgesi’nin kalbindeki iki özel yeri seçti: Hublot butiği ve sanatçının eserlerinin sergilendiği Markowicz Güzel Sanatlar galerisi.

Richard Orlinski de artık Maxime Büchi, Lapo Elkann, Pelé, Lang Lang, Bar Refaeli, Usain Bolt ve hatta Dustin Johnson gibi ünlü isimlerle birlikte Hublot ailesinin bir üyesi.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası