Gezinet; vazgeçilmez tatil arkadaşınız

Türkiye’nin öncü ve yenilikçi Tur Operatörlerinden Gezinet, hem yurt içi hem de yurt dışı turlarında seyahat severlerin kalite ve uygun fiyat beklentilerini aynı anda karşılıyor. 14 yıllık tecrübesini 2013 yılında Azaklıoğlu Grup güvencesiyle birleştiren Gezinet turizm alanında emin adımlarla zirveye yürüyor.

06 Mayıs 2014

Gezinet; vazgeçilmez tatil arkadaşınız

Yurtiçi veya yurtdışı fark etmez. Yolculuğa çıkar çıkmaz Gezinet ve Azaklıoğlu güvencesi altındasınız. Birlikte çalıştığı THY ve Pegasus gibi güçlü partnerlerin uçuş programı destekleri, gidilen destinasyondaki seçkin otellerin Gezinet müşterilerine sunduğu transfer kolaylıkları, kaliteli ve donanımlı rehber kadrosu size unutulmaz tatiller yaşatmak için bir aradalar. Geriye sadece tatilden keyif almak kalıyor.

Üstelik, Gezinet’le tatile çıkanlar birbirinden değerli avantajlar yakalıyor. Erken Rezervasyonlarda % 40’a varan indirimler, lüks otellerde uygun fiyatlara rüya gibi tatiller, Gezinet Club Card ile her seyahatinizde Gezinet Puan ve kişiye özel indirimler…

Gezinet’ten tatil rezervasyonu yaparak ücretsiz sahip olabileceğiniz Gezinet Club Card değişilmez tatil arkadaşınız olmak için sizleri bekliyor. Üstelik hemen kullanabileceğiniz 100TL değerinde ekstra Gezinet Puan da hediye.

Ayrıca Gezinet’le tatile çıkanlar, Fiat Linea ile tatilin keyfini sürüyor. Gezinet her hafta bir Gezinet Club Card sahibinin ayağını yerden kesiyor. Tatil rezervasyonlarınızı Gezinet Club Card’ınızla yapın, Fiat Linea çekilişine katılmaya hak kazanın.

Gezinet Club Card’ın avantajlı dünyasıyla tanışmak ve ücretsiz sahip olmak için www.gezinet.net’e tıklamanız veya 444 43 94 telefon numarasını aramanız yeterli.


GQ Türkiye ile Cumadan Pazara: Urla

SEYAHAT | GQ Türkiye ile Cumadan Pazara: Urla

UNESCO Dünya Mirasının En Etkileyici Yerleri

SEYAHAT | UNESCO Dünya Mirasının En Etkileyici Yerleri

Mistik Bir Yolculuk

SEYAHAT | Mistik Bir Yolculuk

Rami Malek Hangi Otelin Fanı?

SEYAHAT | Rami Malek Hangi Otelin Fanı?

Hayat Suyunun Peşinde İskoç Diyarları

SEYAHAT | Hayat Suyunun Peşinde İskoç Diyarları

GQXBrothers: Bir Centilmenin Favori Hafta Sonu Destinasyonları

SEYAHAT | GQXBrothers: Bir Centilmenin Favori Hafta Sonu Destinasyonları

Daha Fazla Göster