Travel
Travel

Tasarım Ve Sanat Otellerindeki Lüks Konforu Evinize Taşımak İster Misiniz?

Yurtdışında stil sahibi bir tatil deneyiminden sonra etkilendiğiniz dekorasyon etkisini Türkiye’deki yaşam alanlarınıza taşımanız artık çok kolay. BMS Design Center’da bulunan ithal Cappellini, Alias, Duxiana ve Poltrona Frau markalarının mobilyaları sadece yüksek kaliteli ve konforlu olmakla kalmıyor, aynı zamanda eşsiz detaylar ile evinizin dekorasyon standardını yükseltiyor.
Travel
Travel

Var Olmak İçin Adapte Olmak

İnsanlığın dünyada varlığını sürdürebilmesini tek bir yeteneğe borçluyuz: adaptasyon.
Yazı Kerimcan AkdumanFotoğraf Kerimcan Akduman
Travel
Travel

Jules Verne Gibi Seyahat Etmek

Yaklaşık 200 yıldır insanların merak duygularını gıdıklayarak dünyanın çeşitli yerlerine savrulmalarına ilham olan Jules Verne rotalarına ışık tutuyoruz.
Yazı Kerimcan Akduman
Travel
Travel

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul'un Tasarım Hikayesi

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, dünyaca ünlü tasarım ofisi Tihany Design tarafından hayata geçirilen sofistike iç ve dış mekanlarıyla misafirlerini modernizmin, zarafetin ve kültürel estetiğin uyumuyla tanışmaya davet ediyor.
Travel
Travel

Bodrum'un En İyi Wellness Sezonu: Eylül-Ekim

Yüksek doz eğlencenin yanı sıra, sağlıklı yaşam pratikleri için de cazip bir merkez haline gelen Bodrum'da başka bir sezon başlıyor. Kaplankaya'nın berrak sularında yüzmek ruhsal ve fiziksel iyileşmenin bir bütün olarak ele alındığı Wellness felsefesiyle oluşturulan programlara bakınca daha da çekici geliyor.
Travel
Travel

See-Feel-Love : Her Anı, Anıya Dönüşen Bir Tatil Deneyimi

NG Phaselis Bay, el değmemiş yeşillikler içerisindeki konumu, kişiye özel hizmetleri, rüya gibi koyları ve çok daha fazlası ile misafirlerine eşsiz bir tatil yaşatıyor.
Travel
Travel

Bodrum’un Gözde Mekanı Fenix Yeni Dekorasyonuyla 2022 Yazında Daha da Keyifli

Bodrum müdavimlerinin gözdesi olan Fenix, yenilenen mimarisi ve menüsüyle yazın cazibesini artırıyor.
Travel
Travel

LUCCA'nın Kumsalda Güneşlenen Versiyonu: LUCCA BEACH Bodrum'da Açıldı

Eşsiz doğası ve benzersiz kumsalı ile Cennet Koyu’nda yer alan Lucca Beach, Bodrum’da iyi yemek ve eğlence ile plaj konforunu bir araya getiriyor.
Travel
Travel

Cennet Koyu’nda Unutulmaz Bir Yaz Tatili

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, heyecan verici yenilikler ve ayrıcalıklı hizmetlerle yeni sezona geçtiğimiz aylarda güçlü bir giriş yapmıştı. 2022 yazını doyasıya yaşamak ve unutulmaz bir tatil geçirmek isteyenlere özel, ödüllü Spa’sında Mandarin Oriental’a özgü terapiler, eğlence dolu yaz aktiviteleri ve birbirinden özel yeme içme mekanlarında enfes lezzet deneyimleriyle konuklarına stil, lüks ve konforun ideal bileşimini sunmaya devam ediyor.
Travel
Travel

Varnasi’de Bir Gün

Gün batmadan doğamıyor, doğmadan ölemiyoruz.
Yazı Kerimcan AkdumanFotoğraf Kerimcan Akduman
Travel
Travel

Şehirden Uzaklaşmak İsteyenlere Yeni Bir Öneri: Tiflis

Bizim için ideal bir “hafta sonu kaçamağı” yakın, ulaşımı ve valiz yapması kolay, fiyatları uygun, yemek ve içki alternatifleri bol ve maksimum 48 saatte keşfedebileceğimiz bir yer olmalı. Destinasyon: Tiflis.
Yazı Kevin PatnodeDerleyen Buse Tosun