Rami Malek Hangi Otelin Fanı?

Mandarin Oriental’ın “He’s a Fan/She’s a Fan” isimli 20 yıllık global kampanyasının yeni yüzü: Amerikalı aktör Rami Malek.

27 Ocak 2019

Rami Malek Hangi Otelin Fanı?

Fotoğraf: Mary McCartney

Rami Malek'in bugüne kadar yer aldığı kampanyalar bir elin parmaklarını geçmez. 2017 yılında yer aldığı Dior Homme kampanyasının dışında yüzü olduğu başka bir çalışma yok derken Altın Küre sahibi aktör, Mandarin Oriental'ın "He’s a Fan/She’s a Fan" isimli 20 yıllık global kampanyasının yeni yüzü olarak karşımızda.

 19-01/24/global-fan-malek-secondary.jpg

Fotoğraf: Mary McCartney

Bu iş birliği yalnızca bir otelin tanıtımı için gerçekleşmiyor elbette. Mandarin Oriental, kampanyalarında yer alan her ünlünün desteğine karşılık onlar adına tercih ettikleri sosyal sorumluluk çalışmalarına bağışta bulunuyor. 

Rami Malek'in neden Manderin Oriental'ı tercih ettiğine gelirsek, "Tüm otellerinde detaylara gösterilen özen, nezaket ve mükemmel bir hizmetten" diye açıklıyor. Mandarin Oriental Bodrum'u sakinliği ve huzuru için sevdiğini söyleyen ünlü oyuncu, konserlerinden sonra Queen üyeleriyle zaman geçirme şansını yakaladığı Mandarin Oriental Barcelona'nın da kalbinde ayrı bir yeri olduğunu belirtiyor.  

Mandarin Oriental Hotel Group'un pazarlamadan sorumlu Genel Müdürü Jill Kluge ise "Mandarin Oriental markasının 20 yıllık bilinirliğinin arkasındaki güç olan bu ödüllü kampanyanın en yeni elçisi Rami Malek'in aramıza katılmasından dolayı mutluluk duyuyoruz" diyor ve ekliyor "Hayatın iyi yanlarından zevk almayı bilen ünlü isimlerle çalışarak otellerimizi gerçek anlamda eşsiz ve ilgi çekici bir şekilde tanıtma imkanı yakalıyoruz." 

Rami Malek Kimin ve Neyin Fanı?


GQ Türkiye ile Cumadan Pazara: Bağ Evleri

SEYAHAT | GQ Türkiye ile Cumadan Pazara: Bağ Evleri

Doğayla İç İçe Olmak İçin Uzağa Gitmenize Gerek Yok

SEYAHAT | Doğayla İç İçe Olmak İçin Uzağa Gitmenize Gerek Yok

GQ Türkiye ile Cumadan Pazara: Ayvalık & Cunda

SEYAHAT | GQ Türkiye ile Cumadan Pazara: Ayvalık & Cunda

Elektrikli Scooter'la İlk Sürüş, İlk Ufak Kaza

SEYAHAT | Elektrikli Scooter'la İlk Sürüş, İlk Ufak Kaza

GQ Türkiye ile Cumadan Pazara: Akyaka

SEYAHAT | GQ Türkiye ile Cumadan Pazara: Akyaka

GQ Türkiye İle Cumadan Pazara: Mavi Bayraklı Plajlar Listesi

SEYAHAT | GQ Türkiye İle Cumadan Pazara: Mavi Bayraklı Plajlar Listesi

Daha Fazla Göster