Bunaltıcı Sıcaklarda İlk Randevuya Giderken Nasıl Giyinmeli?

Buluşmalar sezon fark etmeksizin her zaman ecel terleri dökmenize neden olur. Ama bu sıcaklarda iki dakikalık yol bile sizi ter içinde bırakabilir. Yine de demek değildir ki buluşmanız için ideal kıyafet şort ve salaş bir tişört olmalı. İşte size yaz buluşmaları için 5 stil önerisi.

22 Temmuz 2016

Bunaltıcı Sıcaklarda İlk Randevuya Giderken Nasıl Giyinmeli?
Sağlam temel (!) atın

Rahatlık ve ferahlık içerden başlar. Piyasada boxer söz konusu olduğunda, özel dikişsiz kumaşlardan cilt tipinize en uygun olanını bulmak artık çok kolay. Kayın ağacından yapılma kumaşlar bu yaz pantolonların içini süslerken sizi ferahlatmaya devam ediyor.

Katman, iyidir

Şaşırmayın. Ama imkanınız varsa gömleğinizin içine ince ve kaliteli kumaşlardan üretilmiş, tam da sıcak havalara uygun ter oranını azaltmakta destekleyici olan tişörtleri tercih etmenizi öneririz.

Koltuk altını kamufle edin

Size bu konuda önerebilceğimiz en kullanışlı kumaş keten olurdu. Kumaş çok ferah ve ince, aynı zamanda uzun süre dayanıklılık gösteriyor. En iyi yanlarından biriyse teri hemen içine çekip iz bırakmayıp görüntü kirliliğine izin vermemesi.

Çoraplar sizin en iyi dostunuzdur

Siz de bu yaz günlerinde sneaker'larınızın içinden çıkan çorapların, ayakkabılarınızdan daha çok ilgi görmesinden memnun değilseniz ve aynı zamanda ayakkabı çıkarma durumunda çoraptaki ter izinden rahatsız olacaksanız, pamuktan şaşmayın. Ve unutmayın, kısa çorap ayaktaki koku oranını mümkün olduğunca azaltır.

Kuşkuya yer yok, asla

Yaz sezonunun en iyi stil silahı hepimizin tahmin ettiği gibi deodoranttır. Harika bir görünüşe sahip olup kötü bir deodorant kullanmak sizin suçunuz değil. Ama bunu bilip de değiştirmemek size kendinizi kötü hissettirebilir. Çünkü o güzel kombini buluşmanızda bozabilecek kötü bir koku, her şeyi mahvedebilir.


Stil Danışmanı: Triko Giymenin 3 Yolu

STİL DANIŞMANI | Stil Danışmanı: Triko Giymenin 3 Yolu

Ofis Yılbaşı Partisine Ne Giymeli?

STİL DANIŞMANI | Ofis Yılbaşı Partisine Ne Giymeli?

Brad Pitt’in ‘Fight Club’ Tarzından İlham Alıyoruz

STİL DANIŞMANI | Brad Pitt’in ‘Fight Club’ Tarzından İlham Alıyoruz

Donald Glover’dan Desen Üstüne Desen Dersleri

STİL DANIŞMANI | Donald Glover’dan Desen Üstüne Desen Dersleri

Brooks Brothers ile Yaz Stilinize Yeni Bir Dokunuş Gerçekleştirin

STİL DANIŞMANI | Brooks Brothers ile Yaz Stilinize Yeni Bir Dokunuş Gerçekleştirin

Her Ortama Uyum Sağlayan Çizgili Tişörtler

STİL DANIŞMANI | Her Ortama Uyum Sağlayan Çizgili Tişörtler

Daha Fazla Göster