2023'ün En İyi Spor Ayakkabıları
Stil

2023'ün En İyi Spor Ayakkabıları

Alternatifler denizinde bu modeller dikkatimizi çekti. İşte 2023'te şimdiye dek piyasaya çıkan en iyi sneaker'lar.

Tıpkı sizin gibi, 2023'ün en iyi spor ayakkabıları da biraz nostaljik hissediyor. Aşağıda bir araya getirilen 15 ayakkabının ortak bir noktası varsa, o da geçmiş on yıllara ve özellikle 2000'li yıllara duyulan tuhaf bir sadakat. Bu yıl piyasaya sürülen ve daha önce hiç görülmemiş en havalı modeller bile (örneğin Asics Gel-NYC veya Nike P-6000) çığır açan yeni ürünlerden ziyade bildiğiniz stillerin kolajları gibi görünüyor. Throwback furyası her zaman genel kitlenin hoşuna gitmiştir, ancak bugünlerde en sevdiklerimiz (birkaç önemli istisna dışında) Nike'ın acemi basketbol bölümünün veya Adidas'ın o zamanlar yeni başlayan futbol departmanının en parlak günlerinden değil, 2000'den 2009'un sonuna kadar süren on yıllık dönemden ışınlanmış olarak geliyor.

Bu da bir bakıma mantıklı. TikTok nesli (biraz) büyüdükçe ve (yavaşça) kendi parasını kazanmaya başladıkça, spor ayakkabı markaları onlara ciddi bir şekilde kur yapmaya başladı ve 30 yaşın üzerindeki herkese unutmayı tercih ettikleri bir 'Hot Topic' dönemini hatırlatacak ayakkabılar üretti. Dolayısıyla, hatıra ormanına ypaılacak bir yolculuk geçmişte bırakmak istediğiniz görüntüleri çağrıştırıyorsa, bağcıklarınızı bağlamayın! iPod'un çıkışından çok önceki bir zamandan ilham alan retro Jordan'lar veya rahat New Balance'lar konusunda hiçbir sıkıntımız yok.

Aşağıda, 2023'ün şu ana kadarki en iyi spor ayakkabılarını bulacaksınız. 2023'ün -çizme, terlik, mokasen, ve sandalet yağmuruna rağmen- cazip ayakkabılar için bir başka parlak yıl olacağının kesin!

GQ US

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası