Zegna Triple Stitch Secondskin
Moda

Triple Stitch 'Secondskin' Devri Başladı

Müdavimlerini oluşturan Zegna Triple Stitch ayakkabılar için, marka iddiasını yükseltti ve 'bir eldiven gibi' rahat diyerek 'secondskin'i geliştirdi.

Tanıtıldığı günden bu yana Zegna'nın modern gardırobunun en önemli parçası olan Triple Stitch çağdaş yaşam tarzının değişen ihtiyaçlarını farklı versiyonlarla kaşrılıyor ve yumuşaklığı, hafifliği ve son derece esnek bir tabana sahip.

Başlangıçta eldiven yapımı için geliştirilen secondskin'in tesadüfi keşfi ayakkabıya uygulanması ancak nesillerdir zanaatkârların bulunduğu Zegna'da yapılabilirdi.

Triple Stitch 'Secondskin' Devri Başladı

Zegna, yeniliğin gelenekle buluştuğu kadim bir sanatın koruyucusu. Bu ayakkabılar tasarım ve zanaatkarlık arasinda uyumlu bi̇r denge. Bir nevi yenilik ve gelenek arasında.

Secondskin, cesur bir sezgiyle ortaya çıktı: bir ayakkabı yapmak için eldiven derisi kullanmak!

Bu başyapıtın hazırlanması için titiz bir araştırma ve en yüksek kalitede deri ile uyum ve işlevsellik birleşti. Asıl zorluk, tamamen özgün olması gereken bir stilin geliştirilmesinde yatıyordu. Hedef ikinci bir cilt hissi sunmak üzere yeniden yapılandırmaktı.

Triple Stitch 'Secondskin' Devri Başladı

Her çift İtalya'da zanaatkarlar tarafından ustalıkla üretiliyor, en iyi Yeni Zelanda dana derisini küçükbaş hayvan tabaklama teknikleriyle birleştiriyor, Bu da olağanüstü yumuşak ve hafif bir malzemenin olağanüstü bir form koruma özelliğine sahip olmasıyla sonuçlanıyor. Anahtar kelimemiz 'hafıza' . Bu materyal kırışmaya karşı dayanıklı ve zaman içinde zengin kalitesini ve pürüzsüzlüğünü koruyabiliyor.

Secondskin, yapılan her yolculukta kullanıcılar için giderek daha kişiselleştirilmiş bir uyum vaat ediyor -Zegna ikonik Üç Dikişli Ayakkabılarını ve Lüks Günlük Giysileri yükseltmek için ideal. İşte sayılarla bu yeni ayakkabı:

- 0,8 mm: Materyalin milimetre cinsinden kalınlığı.

- 68: Her bir ayakkabıyı oluşturmak için gereken bileşen sayısı.

- 13: Her bir çiftin yapımında görev alan zanaatkar. 

- 12: usta bir zanaatkar olmak için aylar süren eğitim.

Önümüzdeki üç yıl boyunca Zegna2ya özel olan secondskin, lüks ayakkabı pazarı ve yeni nesil için heyecan verici bir buluş.

Triple Stitch 'Secondskin' Devri Başladı

 

İLGİLİ İÇERİKLER Zegna Triple Stitch Sneaker
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası