Bir Gömlek Bir Pantolon | John Krasinski Şıklığı
Stil

Bir Gömlek Bir Pantolon | John Krasinski Şıklığı

Trendlere, detaylı kombinlere girmeden, bir gömlek bir pantolonla mevsimi John Krasinski'nin pratik tarzıyla geçirmek mümkün. İşin eğlencesinin dozunu ayarlamak size kalmış.

A Quiet Place 2 filminin promosyon turu esnasında, stilisti John Krasinski için belli ki bir iki şablon belirlemiş. Bazen çok çalışılmış gibi dursa da bir gömlek bir pantolon kombini, ne giyeceğiz sorusunun günlük hayattaki önem derecesinin çokça değiştiği şu dönemlerde bir hava yakalamak isteyenler için gayet uygulanabilir. 

Lüks markalardan, zincir mağazalara sezonlardır (tabii daha çok yazın) türlü renk ve desende gördüğümüz açık yaka (camp collar) gömlekler önemli parçalardan ilki. Yaz sıcağına karşı tiril tiril olmasından sebep oversize görünümü şart gibi görünen parçayı alıp birkaç ufak detay farkıyla başka bir şekilde kullanmak çok mümkün. Gömleğin kumaş kalitesinin iyi, kesiminin ise çok bol olmaması ilk dikkat edilecekler. Eğer tüm mevsimi benzerleriyle geçirebilirim derseniz düz renk bir parçanın ipekli örme versiyonuna biraz bütçe ayrılabilir. Örmelerin bir diğer avantajı bisepsler her daim belli bir formda olmasa da gömleğin daha fit durmasını sağlayacaktır. 

Çok bol olmamasının gerekliliği ise pantolon içinde kullanım için mühim çünkü bel kısmında gereksiz bir kumaş birikintisi fotoğraflardaki görünümü sağlamayacaktır. Ütü çizgisi bulunan bir takım pantolonu bu kombini bir kılığa dönüştüren gizli etmen. Düz bir sneaker ya da herhangi bir mokasenle tamamlamak da size kalmış. 

Saat, kolye, açık lensli bir güneş gözlüğü ya da hasır fötr şapka ile biraz kişiselleştirilebilir ya da fotoğraflardaki hali bana yeter deyip az parçayla da gayet iyi görünebilirsiniz. Hatta daha da minimalleşmek isterseniz, bu kesimleri ince kumaşlarda siyah pantolon beyaz gömlek formülünde uygulasanız bile gayet "yaz" görünebilirsiniz. 

İZLE
Fendi'nin Yeni Erkek Gözlük Koleksiyonu
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası