Bir Gömleksiz Daha: Thomas Doherty
Stil

Bir Gömleksiz Daha: Thomas Doherty

Takım elbiseler öldü diye bir klişe duymuş olabilirsiniz. Eğer öyleyse gömlekler yerin yedi kat altında.

Thomas Doherty uzun süredir kırmızı halıda boy göstermiyor, ancak İskoç aktör yine sınırları zorlayan kılıklarıyla ilgimizi çekmeye başladı. 

Gossip Girl yıldızı şimdi işleri bir adım daha ileri götürüyor. Brit rol arkadaşları arkadaşı Nathalie Emmanuel ve Hugh Skinner ile birlikte , yakında gösterime girecek olan The Invitation filminin gösterimine katıldı ve üzerine krem ​​katmanlı, origami benzeri takım elbise ceketi ve onunla uyumlu pantolonu olan bir Dior takım elbise giydi. Fransız markasının bağcıklı spor ayakkabılarının bir çiftini düzgünce takımıyla eşleştirdi. Ancak ilginç olan, Kim Jones tarafından tasarlanan ceketin teknik olarak örtüşmesi ya da aktörün parlak saçlarını bütün gece mükemmel bir kabarıklıkta durması değil, takımı Thomas Doherty'nin tişörtsüz gitmeye karar vermesiydi. Doherty'nin stilisti Warren Baker, “Gömleksiz olma fikrini sevdik – hala giyinik ve fazla taviz vermiyor, ancak aşırı seksi olmadan da seksi” diye açıklıyor. "Bir zerafet var."

doherty

Bu, teni açıkta bırakmaya yönelik hareket, ünlüler dünyasında gördüğümüz bir şey. Gömleği evde bırakmak, son birkaç yıldır Travis Baker (mümkün olan her yerde) ve Shawn Mendes (2021 Met Gala'da) gibi ilgi odağındaki birçok erkek için bir trend. 2022'de, erkekler gerçekten dekolte çağına giriyor. Örneğin geçen hafta Beyoncé'nin Renaissance albüm dinleme partisinde Donald Glover'ı ele alalım. Glover, parlak bir tek parça giysi seçti (evet, gerçekten Google'layabilirsiniz), ondan önce Gucci takım elbise giyerken de gömlek giymemişti. Timothée Chalamet, arkadaşları Kid Cudi ve Tyler, The Creator gibi isimler göğüs kısmını açıkta bırakmayı tercih edenlerden. 

Bu daha seksi duyarlılık, erkek giyim defilelerinde de gördüğümüz bir şey. Saint Laurent, modellerini Morroco'da, köprücük kemikleri üstüne seksi siyah smokinler giyerek kumdan bir podyuma yerleştirirken, Versace'nin adamları, içinde hiçbir şey olmayan barok desenli kruvaze takımlar giydi. Başka bir yerde Fendi, spezzatolar (kırık takım elbiseler) gömleksiz ve havadar olarak podyuma yolladı. Temel olarak, takımın öldüğüne inandırılmış olabilirsiniz, ama aslında yerin yedi kat dibindeki şey şu an gömlek. 

Takım elbise gerektiren bir etkinliğe mi gidiyorsunuz? Ne yapacağını biliyorsun.

İZLE
Gossip Girl New York'unda Yeni Bir Sakin: Thomas Doherty
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası