Boris Becker Markası 3.Yaşını Kutluyor

Sonbahar-Kış 2021-22 için her şartta rahatlığı arıyoruz. Bu arayışa lüks bir cevap bu sezon "Boris Becker Sonbahar/Kış Luxury Casual Wear" koleksiyonundan geliyor.

03 Aralık 2021

Boris Becker Markası 3.Yaşını Kutluyor

Karanlık kış günlerinde siyahlara boğulmak istemeyenler için soft renkler, gardırobuna yeni ama her zaman kullanabileceği parçalar eklemek isteyenlere modern ve yalın alternatifler koleksiyonun ana hatlarını oluşturuyor. 

Renklere detaylı baktığımızda lacivert, gri ve toprak tonları, parçaları incelediğimizdeyse jogger pantolonları, eşofman takımları ve kaşmir trikoları görüyoruz. Eşofman takımı deyip geçmemek gerek, en jilet takım elbiselerdeki duble paça detayı detaylarla fark edilmek isteyenler için düşünülmüş. Yine bazı joggerlarda ütü izi hissini alacağınız “nervür” uygulaması eşofman altını derleyip toparlıyor. Bu detayları akşam yemeğini kaçırdığınızda sizi sıkıntıya sokmayacak bir pantolonda görmek güzel. Üst giyimdeki minimalizm renk bloklarıyla detaylandırılıyor ve aslında siz farkında olmadan tarzınıza daha atletik bir hava katıyor. 

Boris Becker GQ

Boris Becker parçalarını diğer markaların günlük/rahat giyiminden ayıran kumaş “modal”, hem hissiyle hem de karşıdan bakınca lüksü yansıtıyor. Peki bu en çok nerede stilimizi güçlendirir derseniz; bu parçaları daha klasik giyimle eşleştirdiğinizde. Örneğin iyi kalıplı ve keskin yakalı bir palto, ya da blazer... Dokusunun farkı formal giyime uyumuyla rahat giyimi belli stillere hapsetmiyor. 

Ürünleri Brandroom, Brandy’s gibi mağazalarda zaten görüyorsunuz ve çevrim içi ortamlarda ülke sınırı olmaksızın saniyeler içinde pek çok alışveriş sitesinden karşınıza çıkıyor. Boris Becker tasarım ekibi, MGS Group Kurucu Ortağı ve Boris Becker Tasarım koordinatörü Hande Gürsoy'un liderliğinde hazırlanan Boris becker sonbahar/kış luxury casual wear koleksiyonuna dair daha fazlası ve alışveriş için ilk adresiniz ise borisbecker.com.tr. 

 


CANLI YAYIN | Hermès Erkek Kış 2022 Koleksiyonu

PODYUM | CANLI YAYIN | Hermès Erkek Kış 2022 Koleksiyonu

Christian Dior, Christian Dior’un Hayaletiyle İş Birliği Yapıyor

MODA | Christian Dior, Christian Dior’un Hayaletiyle İş Birliği Yapıyor

CANLI YAYIN | Dior Erkek Kış 2022-23 Defilesi

PODYUM | CANLI YAYIN | Dior Erkek Kış 2022-23 Defilesi

Louis Vuitton Erkek Koleksiyonu Sonbahar-Kış 2022 By Virgil Abloh

MODA HAFTALARI | Louis Vuitton Erkek Koleksiyonu Sonbahar-Kış 2022 By Virgil Abloh

Paris Moda Haftası Sonbahar Kış 2022'den En İyi Sokak Stilleri

SOKAK MODASI | Paris Moda Haftası Sonbahar Kış 2022'den En İyi Sokak Stilleri

Milano Moda Haftası Sonbahar/Kış 2022 En İyi Sokak Stilleri

SOKAK MODASI | Milano Moda Haftası Sonbahar/Kış 2022 En İyi Sokak Stilleri

Daha Fazla Göster