Boris Becker Markası 3.Yaşını Kutluyor

Sonbahar-Kış 2021-22 için her şartta rahatlığı arıyoruz. Bu arayışa lüks bir cevap bu sezon "Boris Becker Sonbahar/Kış Luxury Casual Wear" koleksiyonundan geliyor.

03 Aralık 2021

Boris Becker Markası 3.Yaşını Kutluyor

Karanlık kış günlerinde siyahlara boğulmak istemeyenler için soft renkler, gardırobuna yeni ama her zaman kullanabileceği parçalar eklemek isteyenlere modern ve yalın alternatifler koleksiyonun ana hatlarını oluşturuyor. 

Renklere detaylı baktığımızda lacivert, gri ve toprak tonları, parçaları incelediğimizdeyse jogger pantolonları, eşofman takımları ve kaşmir trikoları görüyoruz. Eşofman takımı deyip geçmemek gerek, en jilet takım elbiselerdeki duble paça detayı detaylarla fark edilmek isteyenler için düşünülmüş. Yine bazı joggerlarda ütü izi hissini alacağınız “nervür” uygulaması eşofman altını derleyip toparlıyor. Bu detayları akşam yemeğini kaçırdığınızda sizi sıkıntıya sokmayacak bir pantolonda görmek güzel. Üst giyimdeki minimalizm renk bloklarıyla detaylandırılıyor ve aslında siz farkında olmadan tarzınıza daha atletik bir hava katıyor. 

Boris Becker GQ

Boris Becker parçalarını diğer markaların günlük/rahat giyiminden ayıran kumaş “modal”, hem hissiyle hem de karşıdan bakınca lüksü yansıtıyor. Peki bu en çok nerede stilimizi güçlendirir derseniz; bu parçaları daha klasik giyimle eşleştirdiğinizde. Örneğin iyi kalıplı ve keskin yakalı bir palto, ya da blazer... Dokusunun farkı formal giyime uyumuyla rahat giyimi belli stillere hapsetmiyor. 

Ürünleri Brandroom, Brandy’s gibi mağazalarda zaten görüyorsunuz ve çevrim içi ortamlarda ülke sınırı olmaksızın saniyeler içinde pek çok alışveriş sitesinden karşınıza çıkıyor. Boris Becker tasarım ekibi, MGS Group Kurucu Ortağı ve Boris Becker Tasarım koordinatörü Hande Gürsoy'un liderliğinde hazırlanan Boris becker sonbahar/kış luxury casual wear koleksiyonuna dair daha fazlası ve alışveriş için ilk adresiniz ise borisbecker.com.tr. 

 


Gömlek Yakaları Gittikçe Büyüyor

STİL | Gömlek Yakaları Gittikçe Büyüyor

Jared Leto'dan Jagger Hareketleri

STİL | Jared Leto'dan Jagger Hareketleri

Brad Pitt'in Keten Takımlarının Tuhaf Hikayesi

STİL | Brad Pitt'in Keten Takımlarının Tuhaf Hikayesi

İlkbahar/Yaz 2023'ün En Büyük Erkek Giyim Trendleri

MODA | İlkbahar/Yaz 2023'ün En Büyük Erkek Giyim Trendleri

Bu Yaz Takım Elbiseler En Seksi Haliyle Geri Döndü

STİL | Bu Yaz Takım Elbiseler En Seksi Haliyle Geri Döndü

Mick Jagger’dan Stil Dersleri

STİL | Mick Jagger’dan Stil Dersleri

Daha Fazla Göster