Brooklyn Beckham’ın Dior Takımı Damatlıklarda Çıtayı Çok Yukarı Çıkardı

Brooklyn Beckham, bu hafta sonu görkemli bir törenle Nicola Peltz ile evlendi. Büyük gün için, kendisine stil kitaplarına geçirecek bir görünüm yaratması adına Dior Men's Sanat Yönetmeni Kim Jones'u görevlendirdi.

11 Nisan 2022

Brooklyn Beckham’ın Dior Takımı Damatlıklarda Çıtayı Çok Yukarı Çıkardı

Bu hafta sonu Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz, Miami Palm Beach'te 3,5 milyon sterline mal olduğu bildirilen yıldızlarla dolu bir törenle (Williams kardeşler, Spice Girls ve Gordon Ramsay katıldı) imzayı attı. 27 yaşındaki Peltz'in, Zendaya'nın gözde tasarımcısı Pierpaolo Piccioli tarafından tasarlanan ve yapımı için Roma'ya birçok seyahat gerçekleştirdiği, yapımı bir yıl süren özel tasarım Valentino gelinliği söz konusu olunca, Beckham'a da aynı derecede muhteşem bir görünüm ortaya çıkarmak düştü. 

Damat bey üstüne düşeni yaptı. Bol patenci kot pantolonları, Peaky Blinders tipi fırıncı şapkaları ve Carhartt antrenör ceketleri içinde görmeye alışkın olduğumuz David ve Victoria Beckham'ın en büyük oğulları Brooklyn, yardım için Fransız maison Dior'a ve aile dostu Kim Jones'a gitti.

Brooklyn Beckham Düğün Damatlık

Fotoğraf: German Larkin

Fendi kadın giyiminin de başında olan İngiliz tasarımcı, 2018'den beri Dior erkek giyiminin sanat direktörlüğünü yapıyor ve Beckham klanını sayısız kez giydirdi, bu nedenle aslında şaşırtıcı bir seçim değil. David, Meghan Markle ve Prens Harry'nin 2018'deki düğününe ısmarlama bir takım giymişti, tüm Beckham ekibi, özel Dior görünümleriyle Jones'un podyumlarını hep ön sıradan izledi. 

Dahası, Dior yeni evli Beckham'ın resmi giyim için tercih ettiği tek tasarımcı. Geçen yıl GQ'ya “Kırmızı halı için her zaman Dior” demişti. “Markanın yaptığı takım elbiseler bana çok yakışıyor. Uygun bir ceket bulmakta zorlandığım büyük, geniş omuzlarım var. Bana verdikleri bir ceket var ve ihtiyacım olduğunda giyiyorum.”

Beckham'ın düğünü için Jones ve Dior, kusursuz bir şekilde kesilmiş ve ön tarafında gümüş bir zincirle süslenmiş süper şık, özel siyah yün sivri yakalı bir kuyruklu ceket yaptı. Ceketi, ona uygun düz kesimli pantolon ve plastron pike ve parlak mücevher düğmeleri olan beyaz pamuklu kanat ucu yakalı bir gömlek ile eşleştirdiler.

Aksesuar olarak Jones, Beckham'ı beyaz bir papyon ve kare katlanmış mendille donatırken, 23 yaşındaki Brookyln, tabanı Dior markasıyla  damgalanmış siyah cilalı deri derbi ayakkabılar giydi. Brooklyn'in ceketine dikilen Peltz tarafından tasarlanan ısmarlama bir etiketle benzersiz bir dokunuş geldi. Oldukça hoş bir şekilde, Brooklyn tek Dior'lu  değildi. David, Romeo ve Cruz, Fransız markasının Paris'te yarattığı uyumlu siyah smokinleri giyerek Brooklyn'e desteklerini gösterdiler.

Düğün sezonu çiçek açarken, Brooklyn'in diğer ünlülerin kendi büyük günlerinde nasıl giyinmeleri gerektiğine dair bir ölçüt oluşturduğunu düşünüyoruz. Ustalıkla dikilmiş, sorunsuz takım elbisesi, düğün günü kıyafeti geleneklerine sadık kaldı, ancak Peltz tarafından tasarlanmış etiket gibi benzersiz ayrıntılar, ona benzersiz bir boyut kazandırdı.

Ben Affleck ve Machine Gun Kelly, üstünüzdeki baskı büyük!

British GQ 

 


Gucci Cosmogonie: Moda Dünyası İçin Yeni, Parlak Bir Takımyıldız

MODA | Gucci Cosmogonie: Moda Dünyası İçin Yeni, Parlak Bir Takımyıldız

Gucci Resort 2023

PODYUM | Gucci Resort 2023

Son Dönemin En Popüler Kadın Giyim Koleksiyonu İçin Erkekler Neden Deli Oluyor?

STİL | Son Dönemin En Popüler Kadın Giyim Koleksiyonu İçin Erkekler Neden Deli Oluyor?

MET GALA 2022: En İyi Giyinenler

STİL | MET GALA 2022: En İyi Giyinenler

GQ Editörlerinden Vintage Alışveriş İpuçları ve Püf Noktaları

STİL | GQ Editörlerinden Vintage Alışveriş İpuçları ve Püf Noktaları

MET GALA Tarihinin En İyi Giyinen Erkekleri

STİL | MET GALA Tarihinin En İyi Giyinen Erkekleri

Daha Fazla Göster