Deri Ceket Sezonu Geldi
Stil

Deri Ceket Sezonu Geldi

Son sezonların hit parçası deri blazer ceket hiçbir yere gitmiyor.

Getty Images, Supreme, Aime Leon Dore, Bottega Venetta

Son birkaç yılda deri blazer 1990'lardan kalan, istenmeyen bir parçadan, çabasız şıklığının en ileri noktasına geçti. Bu model, Balenciaga tasarımcısı Demna Gvasalia'dan ve tutkunu Kanye West'ten büyük destek gördü. Jack Harlow geçen hafta MTV Video Müzik Ödülleri'ne katılırken üstünde deri bir blazer vardı. Deri ceket bir şekilde en hit çağdaş parça haline geldi ve bu durum yakın zamanda değişecek gibi görünmüyor. Supreme'den Aimé Leon Dore'a ve Bottega Veneta'ya kadar sevilen markalardan bazılarının yeni koleksiyonları, deri ceketin bu sonbahar sezonunda hiçbir yere gitmeyeceğini gösteriyor.

Deri ceketler çok geniş bir fiyat skalasında karşımıza çıkıyor. Örneğin Bottega Veneta derin bir yeşil tonunda bu parçayı çalışırken, Gucci meşhur monogramı ve siyah kruvaze yaka ile sunuyor. Marni'nin yorumu daha minimalist. Tasarımcı markaların deri ceket fiyatları için hazırlıklı olmak gerek. Daha uygun fiyatlı bir yatırım için İsveçli marka COS'a göz atabilirsiniz. Ve tabii ki en uygun seçenekleri ikinci el mağazaları gezerek yakalayabilirsiniz. 

Jack Harlow

Gucci

Jack Harlow

COS

Birçok erkeğe deri blazer ceket ürkütücü bir seçenek gibi gelebilir. Elbette, Anthony Bourdain çok çabasızca bu parçayla şıklığı yakalıyordu, zaten çoğu şeyi öyle taşıyordu. GQ moda yazarı Sam Hine geçen yıl deri bir blazer için bir seyahate çıktı ve bu parçayı şaşırtıcı derecede çok yönlü buldu. "Normal bir deri ceket giyeceğim her şeyle giyiyorum - tişörtler, kareli gömlekler, kazaklar, futbol formaları" diyor. Belki de deri blazer ceket için anahtar öneri budur: ona dolabınızdaki diğer ceketler gibi davranın.

Kıyafetinizi deri bir blazer ile tamamlamak ortalama bir imajı anında yükseltebilir. Harika bir kumaş pantolon ve kaşmir bir süveterle giyin ne kadar iyi bir uyum yakalandığını fark edeceksiniz. Ceketi, aynı deriden pantolonlarla giymek zorunda değilsiniz. Deri ceket siz ne kadar isterseniz o kadar gösterişli olur. Sonbaharın soğuğu köşede beklerken alışveriş turunuzda deri blazer'ları deneyin ve zahmetsizce yakalanan şıklığı fark edin. 

Jack Harlow

İLGİLİ İÇERİKLER Deri Blazer deri ceket
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası