Stil

Doğru Kot Pantolon Nasıl Seçilir? Tüm Kesimleriyle Jeans Rehberi

İnternet alışverişinde ya da kotlarla dolu bir mağazaya gittiğinizde aklınızdaki kot pantolon kesimini bulmanız için ihtiyacınız olan tüm bilgileri aktarıyoruz. Boot cut, straight leg ve dahası…

Yeni bir kot pantolon için alışveriş yaparken karşılaştığınız ilk zorluk? Erkekler için nasıl bu kadar çok kot pantolon çeşidi olduğunu anlamaya çalışmaktır, nokta. İlginiz ve bacaklarınız için yarışan yüzlerce markadan bahsetmiyorum bile, aralarından seçim yapabileceğiniz sonsuz bir yıkama çeşidi yelpazesi de var.  Ancak en kafa karıştırıcı şey aynı zamanda en zorunlu olanı olabilir: şaşırtıcı derecede geniş denim kalıpları dünyasında gezinmek! Relaxed taper ile slim straight arasındaki fark nedir? Vücut tipinize en uygun jean hangisi? Ve şu anda nasıl bir yükseliş var?

Panik yapmayın, çünkü GQ'daki arkadaşlarınız, erkekler için her tür kot pantolon için kapsamlı bir rehber hazırladı. Dar kesim ve düz paçadan bol ve bootcut’a kadar her silüette size yol gösteriyoruz. Size uygun olanı bulun, kendinize A sınıfı bir kot pantolon alın ve hayatınıza devam edin. Anlaştık mı? 

GQ US

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası