Eleventy İlkbahar/Yaz 2022 Erkek Koleksiyonu Yeniden Keşfedilmiş Sade Şıklık İçin Sahnede

"Hissetmenin başka bir yolu." Eleventy'nin İlkbahar/Yaz 2022 Erkek Koleksiyonundaki söylemi. Eleventy Kurucusu ve Kreatif Direktörü Marco Baldassari bu sezon için "iyimser, özgüveni yüksek ve pozitif." İşte Eleventy mağazalarında keşfedeceğiniz tüm seçeneklerin detayları.

02 Nisan 2022

Eleventy İlkbahar/Yaz 2022 Erkek Koleksiyonu Yeniden Keşfedilmiş Sade Şıklık İçin Sahnede

Eleventy Kurucusu ve Kreatif Direktörü Marco Baldassari koleksiyona dair kendi sözleriyle kodları şöyle özetliyor: "İyimseriz, özgüvenimiz yüksek ve pozitifiz. Uzun süren sportif ev giyim sezonundan sonra, yeniden keşfedilmiş sade şıklık için sahneyi tekrar açıyoruz"

ELEVENTY İlkbahar/Yaz 2022 Erkek Koleksiyonu, "arzu edilen kaçışlara" yakında geri dönmeye çok az kalmışken “Hissetmenin başka bir yolu” söylemiyle, bu duygunun yeni yorumunu ifade ediyor ve modern zarafetle giyinmenin keyfini yeniden keşfetmeye davet ediyor.

Eleventy

“Yeni bir özgürlüğün keyfi ve benlik arzusu, blazer ceketi tekrar gardırobumuzun merkezine taşıyor. Gün boyunca giyilebilecek doğal, ultra hafif ve rahat giysilerle kombinlenerek, özlediğimiz özgürlüğe kavuşmamızı sağlıyor.”

Ceket gardırobumuzun başkahramanı olarak yerini aldıktan sonra yeni nesil kumaş ve kombinasyonlarla alışılmadık, çok yönlü bir tasarıma dönüşüyor. Sadece işte değil, seyahatlerimizde, kendimize ayırdığımız özel zamanlarda, hatta dinlenme ve spor anlarında bile giyilebilecek çağdaş, hafif ve modern bir parçaya dönüşüyor. Tıpkı esneyebilen ama asla kırışmayan gofre kumaş gibi. İnce, hafif kumaşların yanı sıra triko veya pirinç tanesine benzer keten örgülü blazerler, açık gökyüzü mavisi, pastel pembe, pudralı turuncu, mat yeşil gibi yeni renkler koleksiyonu oluşturuyor.  

 Eleventy

Üç kelimeyle koleksiyon "Tazelik, hafiflik, modernlik" vaat ediyor. 

Tazelik, hafiflik ve modernlik, özel ve benzersiz Eleventy İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun anahtar kavramları olarak karşımızda. Dalgalı görünümlü, kabartmalı ve zarif yeni gofre kumaşlı ürünler yaza çok uygun olmak ile birlikte hafif streç tasarımlar rahatlık ve konfor sağlıyor. Termo kaynak gibi gelişmiş teknikler de dikişleri ortadan kaldırarak benzersiz bir performans sunuyor.

Renkler "tasarlanmış ve incelenmiş" olduğu için fark yaratıyor. 

Tüm tonlar ve kombinasyonlarındaki titiz renk çalışması, koleksiyonun renk seçiminin benzersiz ve göz alıcı olmasını sağlıyor. açık gökyüzü mavisi, Pastel Pembe, Pudralı Turuncu ve mat yeşil gibi orijinal tonlar; Füme, Kum Beji, Süt Beyazı, Mavi gibi ikonik Eleventy renkleriyle uyum sağlamak üzere özel olarak ön plana çıkıyor. Yeni modern şıklığı yorumlayan bu renkler, farklı tarzları kombinlemeyi sevenlerin de beğenisini kazanıyor. 

Tasarımda geometri denince Mondrian esintisi trikolarda hissediliyor. 

İlkbahar-Yaz 2022 trikolarında, yapının bozulmasını ve tiftiklenmeyi önleyen yeni teknikler, son derece değerli “Sea Island” (uzun ipeksi lifli bir pamuk türü) ve “Giza” (Orta Doğu’da yetiştirilen ve hasat edilen yüksek kaliteli bir pamuk türü) uzun lifli pamuk iplikleri ile beraber kullanılıyor. Bu da trikolarda rahat ve hoş bir görünüm yaratıyor.

Hafif ve zarif örme gömlekler, tişört veya kapüşonlu eşofman üstlerinin yerini alıyor. Aynı zamanda yeni triko ceketler, Mondrian geometrik formlarını hatırlatan renk bloklu polo gömlekler yeni triko ceketler olarak karşımıza çıkıyor.

“Sonsuzluk, özgürlük, eskisinden daha güçlü” (Infinity, Freedom, Stronger Than Before) gibi bazı tasarımlara işlenen kelimeler, bize yeniden keşfedilen güveni, iyimserliği ve pozitifliği hatırlatıyor. 

Eleventy

Denim kapsül koleksiyonu sürdürülebilirliğiyle de ön planda.

Marco Baldassari “Çevresel sürdürülebilirlik ilkelerine uygun olarak, hammadde ve üretim tekniklerimize her zaman büyük önem veriyoruz ve İtalya'da üretilen koleksiyonlarımızın yüksek kalitesini büyük bir gururla sunuyoruz.” diyerek sürdürülebilirlik konusundaki görüşlerini ifade ediyor.

En kaliteli İtalyan kumaşlarına sahip Denim Koleksiyonu, sürdürülebilirlik temellerine uyarak büyük ölçüde su tasarrufu sağlayan “Flow” boyama işlemini kullanıyor. 

Plajda da Eleventy!

Plaj koleksiyonu, yenilikçi ve konforlu malzemelerin dikkatli bir seçimiyle birlikte özel dokumalar ve dokular üzerinde yapılan kapsamlı araştırmaların sonucu ortaya çıkıyor. Pileler veya küçük cepler gibi geleneksel ayrıntılar, kişiye özel tasarlanan pantolonlardan ilham alıyor. Plaj koleksiyonunda klasik Eleventy renklerinde, çiçek desenli çabuk kuruyan kumaşlar göze çarpıyor. Koleksiyon; rafine, zarif ve sürdürülebilir "Carmagnola" kenevir veya rafyadan çanta ve manşonlarla tamamlanıyor.

Eleventy yeni koleksiyon ürünlerini İstinyePark mağazası giriş katında ve @eleventy Instagram hesabından inceleyebilirsiniz. 

 


Gucci Cosmogonie: Moda Dünyası İçin Yeni, Parlak Bir Takımyıldız

MODA | Gucci Cosmogonie: Moda Dünyası İçin Yeni, Parlak Bir Takımyıldız

Gucci Resort 2023

PODYUM | Gucci Resort 2023

Son Dönemin En Popüler Kadın Giyim Koleksiyonu İçin Erkekler Neden Deli Oluyor?

STİL | Son Dönemin En Popüler Kadın Giyim Koleksiyonu İçin Erkekler Neden Deli Oluyor?

MET GALA 2022: En İyi Giyinenler

STİL | MET GALA 2022: En İyi Giyinenler

GQ Editörlerinden Vintage Alışveriş İpuçları ve Püf Noktaları

STİL | GQ Editörlerinden Vintage Alışveriş İpuçları ve Püf Noktaları

MET GALA Tarihinin En İyi Giyinen Erkekleri

STİL | MET GALA Tarihinin En İyi Giyinen Erkekleri

Daha Fazla Göster