Sonbahar Kış 2023 Erkek Modası
Stil

Sonbahar/Kış 2023 Erkek Giyim Trendleri için GQ Rehberi

Grungecore'dan erkek eteklerine ve kötü adam paltolarına kadar, giymeniz gereken her şey bu listede. İşte yeni sezonun erkek giyim trendleri.

Sonbahar kasvetli bir mevsim. Muhtemelen en kötüsü. Yazın sona ermesinin şoku çok ağır. Ancak erken gün batımları, tek haneli sıcaklıklar ve yağışlar bir yana, erkek giyimi yeni bir sezona işaret ediyor: Sonbahar/Kış 2023 trendleri geliyor.

Ve şu anda ne satın alacağınıza bakmak için en iyi yer, her zaman olduğu gibi, podyumlar. Sonbahar/Kış 2023 sezonu (şu anda içinde bulunduğumuz sezon) için dünyanın en büyük tasarımcıları yılın başında Londra, Paris ve Milano'da bir araya geldi. Londra merkezli Martine Rose, Pitti Uomo'nun saygın yıllık konuk tasarımcısı olarak Floransa'da start verdi. Louis Vuitton, KidSuper tasarımcısı Colm Dillane'in geçici yardımıyla (Pharrell devralmadan önceki ara dönem) Paris'te defile yaptı. Gucci, uzun süredir kreatif direktörlük yapan Alessandro Michele ile yollarını ayırmasından bu yana ilk koleksiyonlarını sundu. Ve tabii ki, Miuccia Prada ve Raf Simons birlikte yine harika bir koleksiyon sundular.

Büyük isimler, büyük kıyafetler ve bu sezon için heyecanlanacak büyük şeyler. Önümüzdeki sezon için size bir yön vermek amacıyla, 2023 erkek giyim trendleri için büyük GQ rehberini bir araya getirdik.

Bu yazı ilk olarak BRITISH GQ websitesinde yayınlanmıştır.

İZLE
Yine, Yeni, Yeniden Batı
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası