Eteği Unutun, Brad Pitt Tuluma Geçti
Stil

Eteği Unutun, Brad Pitt Tuluma Geçti

Brad Pitt'in stil günlüğü başka kimselere benzemez. Ağustos başında eteğiyle dikkat çeken stilinde bir trende daha yer veriyor: tulum.

Brad Pitt ses getiren kombinleriyle adeta ateş ediyor. 58 yaşındaki aktör kendi deyimiyle kariyerinin son sömestrinde crop-top giyen Tyler Durden’ın bile hayal edemeyeceği kıyafetler seçiyor. 

Bullet Train’in basın turunda daha önce görmediğimiz kadar rahat bir stil yaklaşımına sahip. Diz üstü bir etek, kavun renginde, salaş ve bol takım elbise, geko yeşili iki parçalı takımlar ve hatta pembe, rahat bir takım elbise degiymişti, bu belki onun #Barbiecore trendine katılımıydı. Bunların hepsi, "hepimiz öleceğiz" ve "her şeyi karıştırabiliriz” gerçeğine indirdiği deneysel bir yolculuğun parçasıydı.

Şimdi, Kyoto'ya vardığında (hızlı trenle)  bir kot tulum ve bir çift Adidas x Gucci Gazelles ile dışarı çıkarak stil sınırlarını daha da zorladı. Pitt'in oyunculuktan emekliliğe doğru giderken Oto Tamir'de bir iş bulmasını beklemiyoruz, ancak son hamlesi, gittiği yönü gösteriyor. Pitt'in son birkaç haftanın bol takımlarından uzak olmayan en yeni geniş, hepsi bir arada stil seçimi #comfortcore 101’in bir parçası. Ve kariyerinin bu döneminde sadece daha rahat bir havası olduğu gerçeğini pekiştiriyor. Söz konusu tulum, gelecek vaat eden tasarımcı Haans Nicholas Mott'un hazır giyim markasından. 

22-08/24/gettyimages-1242676208.jpg

Tulumların Brad Pitt için bir ilk olduğunu düşünebilirsiniz, ancak bu onun bir tulum giydiği zaman değil. 2012'de New Orleans'ta Make It Right galasından sonra bir donanma tulumu giymişti.

Sıradaki ne olabilir? Yeni bir crop-top?

British GQ

İZLE
Yılın Stil Sahibi Adamı: Murat Tamgüç
İLGİLİ İÇERİKLER brad pitt stil Tulum
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası