Hugh Grant’ın 1990’lara Zerafet ile Yaklaşan Stili
Stil

Hugh Grant’ın 1990’lara Zerafet ile Yaklaşan Stili

Şimdilerde 60’larını yaşayan Hugh Grant’ın zamansız şıklığını anlamak için 1990’lardan 6 anına bakmak yeterli. Gardırop demirbaşlarının ideal kullanımından, rahat terziliğin çabasız şıklığına hatta spor giyime kadar, kendi dolabınızda uygulayabileceğini 6 ders.
Ron Galella, Ltd. 

Hugh Grant 1987'de Maurice'teki rolüyle Volpi Kupası'nı (Venedik Film Festivali'nde ana ödül) aldığında, oyunculuk kariyeri gerçekten yükselişe geçmeye başlamıştı. 1990'ların ortalarında, Impromptu, Sense And Sensibility ve tabii ki Four Weddings And A Funeral gibi bir dizi romantik filmde başrol oynayarak global çapta en başarılı aktörlerden biri haline geldi. Kusursuz kişisel tarzı sayesinde ekranda olduğu kadar ekran dışında da bir “gönül hırsızıydı.”

1990'ların modası dendiğinde, muhtemelen drapeli takımlar, daha küçük gözlükler ve tamamen kayıtsız bir tavır düşünürsünüz. Hugh Grant bunları kesinlikle uyguluyordu, ancak daha rafine bir şekilde kişiselleştirdi, genellikle akımlara fazla kapılmadı ve sonuç olarak her zaman son derece sofistike görünen basit, rahat kılıkları tercih etti.

Kısacası, bu dönemdeki tarzı saf zarafetti ve onu tüm zamanların en iyi giyinen aktörlerinden biri olarak tanımlamaya devam edecekti. Doğal olarak, bu da bizim için çıkarılacak birkaç stil dersini garanti ediyor.

Günlük giyimden spor kıyafetlerine, resmi giyime Grant 90’larda en iyi giyinenlerdendi. “Çabasızlık” mottosunu takip edin, yanılmayacaksınız. 

 

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası