İlker Kızmaz'dan Lumberjack Outdoor ile Güçlü Adımlar

Gezgin giyim tarzı, ihtiyacımız olan her yerde bizimle. İlker Kızmaz #PaylaşılacakBirHikayeDaha akımına katılıyor ve seçtiğimiz Lumberjack parçalarıyla dışarıda olmanın keyfini çıkarıyor.

22 Kasım 2021

İlker Kızmaz'dan Lumberjack Outdoor ile Güçlü Adımlar

Yeni outdoor koleksiyonuyla alınacaklar listemize şimdiden birçok parça sokan Lumberjack hem doğa severlere hem de şehrin stil sahibi erkeklerine hitap ediyor. Oyuncu İlker Kızmaz'la birlikte geçirdiğimiz günde alternatifleri deneyimliyoruz. 

Outdoor koleksiyonu deyince akla sadece soğuktan koruyan montlar, nötr tonlarda şişme yelekler gelmesin. Onlar hem kış demirbaşı hem de ihtiyaç duyduğumuz her gün için koleksiyona dahil. Günlük stilinize dahil edebileceğiniz Logan ya da çarpıcı rengiyle ilk anda dikkat çeken Renato sweatshirt'ler bu sezonun favorisi olabilir. 

Ayak anatomisini destekleyen özel taban yapısı ve hava koşullarına olan uyumuyla tüm aktivitelere konfor katan ayakkabılar, aynı zamanda güçlendirilmiş tabanı ve su itici yapısı ile çamurlu, toprak ve ıslak zeminlerde başarılı performanslarıyla Lumberjack'in konfor iddiasını destekliyor. 

İster doğada ister ofiste, kapüşonlu üstler, jean'le ya da bol pantolonlarla kombinleyebileceğimiz modellerle güçlü adımlarla kışa her anlamda hazırız.

Lumberjack Outdoor Ayakkabı Koleksiyonu’nu daha yakından görebilmek için FLO ve In Street mağazalarını ziyaret edebilir; www.flo.com.tr, www.instreet.com.tr ve www.lumberjack.com.tr’ye göz atabilirsiniz.


Genç Keanu Reeves’den Alınacak 7 Stil Dersi

STİL | Genç Keanu Reeves’den Alınacak 7 Stil Dersi

16 Erkek Giyim Trendiyle Sonbahar/Kış 2021

STİL | 16 Erkek Giyim Trendiyle Sonbahar/Kış 2021

Daniel Lee’nin Bottega Veneta’daki Muazzam Başarılı Dönemi Neden Sonra Eriyor?

MODA | Daniel Lee’nin Bottega Veneta’daki Muazzam Başarılı Dönemi Neden Sonra Eriyor?

Bir Kış Gecesi Rüyası

MODA | Bir Kış Gecesi Rüyası

CFDA Ödülleri 2021 Kırmızı Halı

MODA | CFDA Ödülleri 2021 Kırmızı Halı

Stil Oyununuzu Güçlendirecek Trikolar

STİL | Stil Oyununuzu Güçlendirecek Trikolar

Daha Fazla Göster