Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in En Stil Anları

Kısa süre önce evlenen Hollywood çiftini kutlamak için tarzlarını konuşturduğu anları hatırlıyoruz.

22 Temmuz 2022

Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in En Stil Anları

Jennifer Lopez ve Ben Affleck geçen yıl Mayıs ayında tekrar bir araya geldiklerini duyurduklarında, hepimizin umutsuzca ihtiyaç duyduğu erken 2000’ler nostaljisini yaşadık. Siyasi bölünme, ekonomik belirsizlik ve halk sağlığı felaketlerinin yaşandığı bir dönemde hapsedilmiş dönemde bize gülümseyecek bir şey sağlamıştı. Milenyum'a girişte, dünyanın daha basit bir yer olduğunu, pop kültürü ve ilerlemeye yönelik bir zamanı hatırlattı.

Bennifer 2.0 (evet, böz böyle adlandırıyoruz) ayrıca bize ünlülerin tekrar bir araya gelmesine dair de çok miktarda önemli imaj vaat etti. Pop divası ve Affleck, kırmızı halı resmiyeti kadar günlük görünümleriyle de çok şıktı. Ve Affleck her zaman göz alıcı ve kusursuz giyimli partnerine karşı sessiz bir üslupla eşlik etse bile, bir çift olarak yarattıkları görünüm her zaman göz alıcıydı.

2002'de tanışmalarından kısa bir süre sonra, Affleck'in J.LO'nun “Jenny From The Block” klibinde, eşleşen Y2K takımıyla (o beyaz bir yelek ve kargo pantolonu içinde, kendisi neon pembe bir bikiniyle) oynadığı ilk yıllar vardı. Bu yıl New York'ta gezerken uyumlu Missoni örgüler dördük.

Kısa süre önceki düğünlerini kutlamak için (duymamış olamazsınız) favori çiftimizin aşk dolu imajlarda nasıl ustalaştıklarını 10 görünümle listeliyoruz.


Tom Cruise 60 Yaşında Hollywood’un En İyi Giyinen Kıdemlisi

STİL | Tom Cruise 60 Yaşında Hollywood’un En İyi Giyinen Kıdemlisi

Kısa Paça Pantolonlara Lee Pace Tarzı

STİL | Kısa Paça Pantolonlara Lee Pace Tarzı

Gömlek Yakaları Gittikçe Büyüyor

STİL | Gömlek Yakaları Gittikçe Büyüyor

Jared Leto'dan Jagger Hareketleri

STİL | Jared Leto'dan Jagger Hareketleri

Brad Pitt'in Keten Takımlarının Tuhaf Hikayesi

STİL | Brad Pitt'in Keten Takımlarının Tuhaf Hikayesi

İlkbahar/Yaz 2023'ün En Büyük Erkek Giyim Trendleri

MODA | İlkbahar/Yaz 2023'ün En Büyük Erkek Giyim Trendleri

Daha Fazla Göster