Ben Affleck Jennifer Lopez İle Evlenirken Tam Bir Hollywood Stili Seçti
Güncel

Ben Affleck Jennifer Lopez İle Evlenirken Tam Bir Hollywood Stili Seçti

Ben Affleck ve Jennifer Lopez hafta sonu evlendi. Affleck düğün için beyaz ceketli bir smokin takım giydi.

Ben Affleck ve Jennifer Lopez, muhtemelen bir gün kendi filmiyle belgelenecek olan harika Hollywood ilişkilerinden birine sahipler. İlk kez 2002'de Gigli setinde tanışan ikili, ilişkilerinde mutluydu ve çokça konuşlulan Y2k aşk hikayeleri, Britney ve JT'nin ya da Jessica Simpson ve Nick Lachey'ninkiyle başlıklarda rekabetteydi. Çift, yıl sonuna kadar nişanlandı, ancak 2004'e gelindiğinde ilişkinin ömrü bitti. Bu son, sonraki aşklarının (J Lo ile Alex Rodriguez, Affleck ile Ana de Armas) sona ermesinin ardından çiftin ilişkilerini yeniden alevlendirdiği Nisan 2021'e kadardı.

"Jenny From the Block", Ben Affleck'le Las Vegas'ta samimi bir resepsiyonda evlendiğini açıklamak için kendi kişisel web sitesini seçti (bir y2k çifti başka nerede evlenirdi?). ".. Aşk güzeldir. Aşk zarifti. Ve gördük ki aşk sabırlıdır. Yirmi yıl sabırlıdır" diye siteye yazdı. "İhtiyacınız olan tek şey sevgidir" derken haklıydılar.

Sitede, Lopez ayrıca, onu sadece dizine kadar gördüğümüz beyaz, beli kemerli bir elbiseyle ve Affleck'i beyaz bir smokin içinde gösteren  düğünden görüntüler paylaştı. Affleck'in kıyafet seçimi mantıklıydı. Biz onun nikah için klasik siyah bir takım elbise giymesini beklerken, beyaz bir smokin giyerek 20 yıllık “Bennifer” ilişkisinin tüm Hollywood masalsı havasına uyum sağladı.

Ben Affleck, en sevdiğiniz Disney filminden birine (Prens Eric veya Charming'i düşünün) ya da Hollywood efsanelerinden Burt Reynolds ve Humphrey Bogart'a benzetilebilir. Oldukça bulanık, profesyonellikten uzak resimlerden anladığımız kadarıyla (J Lo gerçekten kendi düğününü iPhone kamerasıyla mı çekti?) Affleck, beli saran ve üzerine bol dökümlü, fildişi sivri yakalı, iki düğmeli bir ceket giydi siyah, düz kesim pantolonla tamamladı. Ceketini beyaz bir çiçekle süsledi, papyonu siyahtı ve gömleğinin önü hafif fırfırlı bir görünüme sahipti. Çok çekici, çok Hollywood.

Bu, Affleck'in daha geleneksel siyah yerine beyaz terziliği tercih ettiği ilk sefer değil. Kariyeri boyunca, ister Batman Vs Superman'in galasında, isterse de bol kesim beyaz bir takım elbise giydiği gangster filmi Live By Night'ta olsun, beyaz takım elbiseleri tercih ettiği görülebilir.

Düğün sona erdiğinde, balayı fotoğrafları için kendinizi hazırlayın.

Jennifer Lopez Ben Affleck

Twitter.com/popcrave

 

İZLE
Ahmet Kural & Murat Cemcir kamera arkası
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası